Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Культурно-мистецьким «брудершафтом» закріпили дружбу з Німеччиною у Центральній бердичівській бібліотеці

Time Додано: понеділок, 02 жовт. 2017, 17:35 ( 2 міс. назад )

Приглушене світло, камін, неспішні бесіди, а у руках – томики безсмертних Гете та Гейне… Так виглядала «Літературна зупинка» на культурно-мистецькому фестивалі «Дороги світу», що днями відбувся у стінах Центральної міської бібліотеки. Після знайомств із Британією та Японією місцеві бібліотекарки запросили бердичівлян і гостей міста закріпити дружбу з головною охоронницею європейських цінностей, країною любителів порядку в усьому, землею, що дала світу Ейнштейна, Баха, а також неповторні ковбаски й пиво – на «Брудершафт із Німеччиною».

Культурно-мистецьким «брудершафтом» закріпили дружбу з Німеччиною у Центральній бердичівській бібліотеці Культурно-мистецьким «брудершафтом» закріпили дружбу з Німеччиною у Центральній бердичівській бібліотеці Культурно-мистецьким «брудершафтом» закріпили дружбу з Німеччиною у Центральній бердичівській бібліотеці Культурно-мистецьким «брудершафтом» закріпили дружбу з Німеччиною у Центральній бердичівській бібліотеці Культурно-мистецьким «брудершафтом» закріпили дружбу з Німеччиною у Центральній бердичівській бібліотеці

Численні зупинки, запропоновані організаторами фесту – будь-то майстер-класи з hand made, музичні, фольклорні, інтелектуальні, літературні, кулінарні тощо – можна об’єднати популярним нині у світі словосполученням «Освіта дорослих». На цій ниві роки зо три тому вони й познайомилися та здружилися – бердичівська бібліотека, молодіжна громадська організація з Житомира «Паритет» та DVV International в Україні – представництво Німецької асоціації народних університетів. Мали ряд спільних проектів із соціального включення різних груп населення та інтеграції громади, до яких залучали і малих, і дорослих, людей з інвалідністю, тимчасових переселенців тощо. «На брудершафт із Німеччиною» виступив як частина їхньої спільної «Майстерні індивідуального й суспільного творення».

Якщо танцювати, то по-баварськи, якщо цікаві факти, то виключно із німецької Книги рекордів Гіннеса, якщо розмальовувати, то такі популярні у Німеччині імбирні пряники, а якщо виконувати, то Бетховена. І так, аби зацікавити абсолютно різного відвідувача, аби побачення вийшло багатим не лише на гарні емоції, а й на нові знання. Власне, вона так і виглядає – освіта дорослих.

Цілим колективом приїхали до бердичівських колег на фестиваль представниці Житомирської обласної бібліотеки для юнацтва. Приїхали – і теж «просвітилися», ставши головними героїнями інтелект-шоу від «М-Формації» «Що? Де? Всезнай!»

Цілком можливо, що зовсім скоро практика під назвою «освіта дорослих» стане у Бердичеві звичною й затребуваною. Її локомотивом у місті має намір стати все та само невгамовна міська бібліотека.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0