Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Кубок Дружби звів на футбольному полі підприємців і податківців

Time Додано: понеділок, 05 жовт. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

Зазвичай ці люди спілкуються між собою у певний час та в одних і тих самих кабінетах. Аж раптом у якийсь момент, кажуть, прийшла думка, перетворити спілкування із вимушеного у дружнє.

Кубок Дружби звів на футбольному полі підприємців і податківців

За Кубок Дружби у товариському двобої зійшлися члени об’єднання підприємців та збірна податкової інспекції й міліції. Перед початком матчу з обох боків жартували: а чи звільнять на рік учасників гри від сплати податків, цікавило “біло-синіх” підприємців. Їхні “жовто-чорні” суперники не проти були дізнатися, чи знімуть у разі перемоги з деяких із них догани, а у разі програшу — премію. Та все це було до того, як пролунав свисток. Від самого початку гри й до її завершення дійство, що тривало на майданчику, тримало у напрузі усіх присутніх. Боротьба за м’яч точилася мало не на кожному сантиметрі поля. Суперники виявилися гідними одне одного, демонструючи неабияке бажання заволодіти Кубком. Один гол, потім інший — і підприємці відчули себе значно впевненішими. Натиску на ворота “жовто-чорних” вони не послабили, та все ж таки не змогли утримати перевагу у рахунку. Ще чотири чудових голи вдалося побачити вболівальникам. Кінцевий результат матчу, як кажуть “по грі” —

справжня бойова нічия 3:3, а за нею, звісно, найнервовіша і найвідповідальніша частина будь-якого матчу — серія пенальті. Майстерність, витримка — і Кубок, вважай, у тебе у кишені. Це правило, мабуть було відомо підприємцям: із мінімальним 3:2 їм вдалося перемогти збірну податківців. Ті особливо у відчаї не впали: на День працівника податкової служби, кажуть, чекайте на реванш.

Ірина Самборська, начальник Бердичівської ОДПІ: “Традиційним стає те, що податківці беруть участь у загальноміських заходах, де зустрічаються із платниками податків.

Кабінетний стиль роботи відходить у минуле... Гра була чесною, толерантною, суперники вели себе по-джентльменські. Маю надію, що так відбуватиметься і у реальному житті. А гарні емоції ... будуть запорукою гарного настрою та гарної роботи у подальшому.”

Бердичів багато у чому є прикладом для інших міст, відтепер стане прикладом ще й у тому, як підтримувати дружні стосунки між тими, між ким ці стосунки, здавалося б неможливі, відзначив на церемонії нагородження Бердичівський міський голова.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Коли ми говоримо про дружбу між податківцями й підприємцями, то розуміємо, що у реальному житті це є, певною мірою, утопією. Але приємно те, що вас усіх все ж таки об’єднало поле, об’єднав спорт, об’єднали людські стосунки.”

Ігор Потапко, керівник клубу “Шоколад”: “Відмінна гра, море задоволення у гравців обох команд. Це — наше перше символічне протистояння, сподіваюся, що до Дня податківця вони дадуть відповідь матчем-реваншем. Дякую міському голові, дякую Ірині Самборській за підтримку у проведенні зустрічі. Ось і погода нас не підвела. Чекаємо на наступну зустріч.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0