Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Критий ринок продадуть разом із землею на аукціоні

Time Додано: п'ятниця, 29 лют. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Критий ринок продадуть разом із землею. Частка міської ради у цьому об’єкті після тривалих судових процесів вже визначена.

Критий ринок продадуть разом із землею на аукціоні

Таміла Павлішина, начальник управління комунальним майном: "Є вже рішення апеляційного суду, згідно з яким частка міської ради складає 65,2 %, тобто доля міської ради в цьому об’єкті вже визначена. Тому на даному етапі нам потрібно прийняти рішення про реалізацію цього об’єкту з метою завершення його будівництва".

Ситуація у правовому полі змінилася. Раніше Закон України "Про особливості приватизації об’єктів незавершеного будівництва" дозволяв придбати їх шляхом викупу. З початку 2008 року набрав чинності Закон "Про державний бюджет".

Таміла Павлішина, начальник управління комунальним майном: "Попередньо 07. 12 2007 року за № 317 було прийнято рішення про приватизацію незавершеного будівництва критого ринку. Але сьогодні у законодавчому полі змінилася ситуація щодо того, що об’єкти незавершеного будівництва, відповідно до Закону "Про державний бюджет України на 2008 рік", продаються виключно із земельними ділянками з аукціону".

Вартість одного квадратного метру земельної ділянки під недобудованим критим ринком - півтори тисячі гривень. На останньому засіданні виконавчого комітету розглянули питання продажу частки міської ради у споруді. Проект рішення депутати вже обговорюють на постійних комісіях. Остаточно його мають затвердити на сесії міської ради. Частину об’єкту разом із земельною ділянкою орієнтовною площею 6 тисяч 50 квадратних метрів реалізують на аукціоні.

Таміла Павлішина, начальник управління комунальним майном: "Підприємці, які працюють на території ринку, мали можливість придбати цей об’єкт іншим шляхом. Але на сьогодні законодавство дає змогу реалізувати цей об’єкт шляхом аукціону. На той момент підприємцям можна було створити юридичну особу, яка б могла вирішувати це питання, якщо б вони згуртувалися. Тоді можна було б це питання вирішити іншим шляхом".

Кошти, отримані від продажу частки критого ринку із землею, мають направити на будівництво фільтрувальної станції міста.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0