Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Критий ринок незабаром продадуть

Time Додано: вівторок, 27 жовт. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

На позачерговій сесії міської ради долю незавершеного будівництва критого ринку днями зробили більш окресленою. Бердичівська міська рада — один із співвласників недобудови - незабаром продасть свою частку. Її господарем стане торгівельна компанія “Полісся-Продукт”, яка за 65,2 відсотки недобудованого ринку віддасть понад вісім мільйонів гривень.

Критий ринок незабаром продадуть

Рішення про продаж своєї частки в об’єкті незавершеного будівництва міська рада прийняла ще у вересні. Купити її пропонували іншому співвласнику недобудови — Житомирській обласній спілці споживчих товариств. На роздуми організація мала місяць, але протягом цього часу своїм переважним правом купівлі не скористалась. Міська рада не взяла до уваги умови, на яких Спілка була готова придбати частку недобудови. У листі, що його надіслало правління Облспоживспілки міській раді, йдеться про те, що визначати її вартість треба шляхом проведення експертної оцінки за участю двох сторін або шляхом понесених витрат. Ані перший, ані другий запропонований шлях визначення вартості юридично неможливі, вважають посадовці.

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: “Визначення вартості частки шляхом понесених витрат неможливе: це робиться тільки шляхом проведення експертної незалежної оцінки відповідними структурами. Ця вимога чисто з юридичної точки зору не може бути підтримана. Проведення експертної оцінки за участю двох сторін теж неможливе: процедура проводиться на замовлення однієї зі сторін незалежною експертною організацією”.

Суть вищезгаданого листа — зменшити вартість частки вдвічі, тобто, до 4 мільйонів, продовжує Сергій Онофрійчук. На це міська рада пристати не може, а лист Облспоживспілки розцінює як відмову купувати. Отже, депутати проголосували за те, аби частку ринку продати іншому претендентові, який згоден сплатити за неї повну вартість.

Кілька питань до майбутнього власника частки ринку виникло у голови Асоціації приватних підприємців Людмили Просянової. Чи бачили вони, що купують, чи не будуть змінювати цільове призначення об’єкту та чи співпрацюватимуть із Асоціацією. Відповідаючи на запитання, заступник генерального директора зауважив: у компанії розуміють, що в ринок треба вкладати багато коштів.

Віктор Потоцький, заст.генерального директора компанії “Полісся-Продукт”: “Ми займаємося оптово-роздрібною торгівлею, в нас багатовекторний бізнес: сільськогосподарські, будівельні, продовольчі товари. Нещодавно ми відкрили супермаркет на Червоній Горі. Думаю, що нам ніщо не буде заважати співпрацювати з усіма, бо це нам вигідно”.

Окрім того, керівництво компанії проводило переговори з правлінням Облспоживспілки, каже Віктор Потоцький. Вони показали, що організація згодна продати компанії і свою частку в недобудові.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0