Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Кредит для КП “Бердичівтеплоенерго” знову зібрав депутатів на “останню” сесію

Time Додано: понеділок, 04 жовт. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

У бердичівських депутатів — чергова “остання” сесія. Знову зібратися разом народних обранців примусив довгоочікуваний кредит для КП “Бердичівтеплоенерго”. Заступник міського голови Володимир Пономарчук проінформував: оформлення усіх необхідних для цього документів підходить до завершення.

Кредит для КП “Бердичівтеплоенерго” знову зібрав депутатів на “останню” сесію

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: “Минулої п’ятниці були перемовини з представниками банку. Його юристи зробили зауваження: аби тепломережа взяла кредит, потрібно, аби приміщення, що їх ми здаємо під заставу, буди передані до господарського відання “Бердичівтеплоенерго”. Звісно, на період до погашення кредиту. Правовідносини жодним чином не змінюються: вони не будуть ані розпоряджатися, ані відчужувати, орендна плата надходитиме до міського бюджету. Ми показали їм проект рішення — юристи дали згоду на подальше оформлення документів, що потрібні для оформлення кредиту.”

Разом із рішенням про безоплатну передачу у господарське відання тепломережі нежитлових приміщень, місцеві депутати ухвалили перелік майна, що передається у це відання та склад комісії з безоплатної передачі.

У “Різному” розглянули пропозицію Людмили Просянової. Депутат запропонувала підтримати резолюцію, що її 23 вересня було прийнято підприємцями-мітингувальниками, які під стінами Верховної Ради виступили проти прийняття нового Податкового кодексу. Згідно документу, серед іншого, Уряд у повному складі має піти у відставку. Представники депутатського корпусу не стали поспішати із прийняттям рішення, а зголосилися на пропозицію секретаря міської ради Василя Толочка, який, мотивуючи тим, що резолюції ніхто з місцевих народних обранців не бачив, запропонував для початку розглянути це питання на засіданнях постійних профільних комісій.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0