Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Кредит для КП “Бердичівтеплоенерго” знову зібрав депутатів на “останню” сесію

Time Додано: понеділок, 04 жовт. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

У бердичівських депутатів — чергова “остання” сесія. Знову зібратися разом народних обранців примусив довгоочікуваний кредит для КП “Бердичівтеплоенерго”. Заступник міського голови Володимир Пономарчук проінформував: оформлення усіх необхідних для цього документів підходить до завершення.

Кредит для КП “Бердичівтеплоенерго” знову зібрав депутатів на “останню” сесію

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: “Минулої п’ятниці були перемовини з представниками банку. Його юристи зробили зауваження: аби тепломережа взяла кредит, потрібно, аби приміщення, що їх ми здаємо під заставу, буди передані до господарського відання “Бердичівтеплоенерго”. Звісно, на період до погашення кредиту. Правовідносини жодним чином не змінюються: вони не будуть ані розпоряджатися, ані відчужувати, орендна плата надходитиме до міського бюджету. Ми показали їм проект рішення — юристи дали згоду на подальше оформлення документів, що потрібні для оформлення кредиту.”

Разом із рішенням про безоплатну передачу у господарське відання тепломережі нежитлових приміщень, місцеві депутати ухвалили перелік майна, що передається у це відання та склад комісії з безоплатної передачі.

У “Різному” розглянули пропозицію Людмили Просянової. Депутат запропонувала підтримати резолюцію, що її 23 вересня було прийнято підприємцями-мітингувальниками, які під стінами Верховної Ради виступили проти прийняття нового Податкового кодексу. Згідно документу, серед іншого, Уряд у повному складі має піти у відставку. Представники депутатського корпусу не стали поспішати із прийняттям рішення, а зголосилися на пропозицію секретаря міської ради Василя Толочка, який, мотивуючи тим, що резолюції ніхто з місцевих народних обранців не бачив, запропонував для початку розглянути це питання на засіданнях постійних профільних комісій.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0