Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Кращим мисливцем-2017, за результатами стендової стрільби, став Олексій Іщук

Time Додано: середа, 20 вер. 2017, 10:04 ( 3 міс. назад )

Минулої суботи за кілька кілометрів від міста не стихали постріли – то традиційно мисливці Бердичівщини, прибувши на змагання зі стендової стрільби, змагались за звання кращого стрілка. Бердичівська організація Українського товариства мисливців та рибалок, яку очолює Віктор Рибак, у свої рядах нараховує близько 800 членів. 70 із них, загалом 20 колективів молодих і уже досвідчених, вкотре сказали собі: «Я – кращий! Чому б ні?».

Кращим мисливцем-2017, за результатами стендової стрільби, став Олексій Іщук Кращим мисливцем-2017, за результатами стендової стрільби, став Олексій Іщук Кращим мисливцем-2017, за результатами стендової стрільби, став Олексій Іщук Кращим мисливцем-2017, за результатами стендової стрільби, став Олексій Іщук Кращим мисливцем-2017, за результатами стендової стрільби, став Олексій Іщук

Стендову машинку для тренувань мають чимало мисливських колективів. На змагання її найсучасніший варіант, а також глиняні тарілки і ще багато чого люб’язно надав магазин «Трофейне місце». Власник магазину, Павло Списаренко – у суддійській колегії, він уже третій рік є головним спонсором змагань. Цікава і його думка: хто найвправніший, мисливець із села чи з міста?

Переможцями зі стендової стрільби у командному заліку стали 2-ий, 27-ий і 28-ий мисливські колективи. Третіми стали: Юрій Ярмолюк, Юрій Примук, Вільгельм Галіновський; на сходинку вище – Олексій Іщук, Максим Шевчук, Валерій Мельничук. Перше місце у командному заліку другий рік поспіль отримали Іван і Валерій Бєлякові та Руслан Кондратенков. Їх перехідний кубок, за рішенням правління, має лишитись у вправних мисливців уже назавжди!

В індивідуальному заліку кращими мисливцями стали Роман Кущак, Юрій Приймук та Олексій Іщук, який у командному мав друге. Олексій – мисливець із великим досвідом, але участь у змаганнях бере вдруге. Минулоріч став п’ятим, але тепер, каже, посміхнулась удача, бо на змагання узяв дружину.

З дитинства відомо: «найсмачніший хліб – від зайчика!» Я б додала: «…а плов – мисливський». Біля розпаленої ватри, де у двох величезних казанах і на пательні готується обід, припадає мисливський шеф-кухар Олександр Рудак. У помічники собі взяв сина.

Вручаючи відзнаки переможцям, не забули й про іменинників. Голова Рейського мисливського колективу Анатолій Федорів, котрий півстоліття є членом УТМР, саме святкував 66-ий День народження.

А голова Бердичівського товариства мисливців та рибалок Віктор Рибак має чимало ідей та невтілених ініціатив, допомогти реалізувати які запросив усіх членів товариства. Річ у тім, що рішенням виконкому мисливці й рибалки отримали в користування до 10 соток землі біля Гнилоп’яті: планують облаштувати місце для відпочинку, спортивної і любительської риболовлі.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0