Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

“Кращий разумковець 2010” — 94 вихованці ЦПО ім. О. Разумкова отримали ці звання

Time Додано: четвер, 21 жовт. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Якщо учасники зразкового фольклорного ансамблю “Вінець” їхали на ярмарок, аби торгувати, то у Центрі позашкільної освіти ім. О. Разумкова нагороди роздавали. Керівники закладу вирішили підвести підсумки роботи педагогів та вихованців центру за 2009-2010-ий навчальний рік. Визначили найкращих та найтитулованіших дітей, а також нагородили їхніх педагогів.

“Кращий разумковець 2010” — 94 вихованці ЦПО ім. О. Разумкова отримали ці звання

Олена Боровська, директор ЦПО ім. О. Разумкова: «У нас так багато переможців, що сьогодні ми відзначали кращих з кращих. Тих дітей, які отримали перші місця на обласному та всеукраїнському рівнях, або стали абсолютними переможцями. Їх було 94. також відзначили і педагогів, які підготували наших дітей до перемог, довели їх до цього. Це 5 найкращих переможців.»

Почесні дипломи “Кращий разумковець 2010” та грамоти отримали усі 94 дитини. Відзначали також цьогорічних випускників, які, певною мірою,завдяки своїм досягненням у Центрі, вступили у вищі навчальні заклади. Деякі з них і там продовжують свою кар’єру чи то співака, чи танцюриста чи навіть селекціонера. Усі колишні разумковці зазначають: досвід, що вони здобули тут, залишиться на все життя.

Анастасія Мельник, колишня учасниця зразкового ансамблю сучасного танцю “Шакті”: «Я всегда сюда приезжаю. Меня очень тянет сюда потому, что здесь часть моей души, моего сердца. Приезжаю, набираюсь новой энергии, новым вдохновением и вновь еду учиться. Поэтому благодарю всех, они для меня родители, и это мой дом. На всю жизнь.»

Усі три відділення Центру позашкільної освіти зібралися у залі будинку дитячої творчості, щоби порадіти за своїх колег-гуртківців. Зараз тут займається дві з половиною тисячі дітей. З них обирати кращих завжди важко, говорять педагоги закладу. Кожна дитина по-своєму талановита: співає вона у “Краплинках” чи танцює у “Радості”, конструює літаки та авітівки чи вирощує декоративні рослини. Не забули того вечора відзначити і туристичний гурток Центру. Ці люди, як ніхто інший, знає, якою ціною дістається перемога над іншими та над собою зокрема. Для Сергія Кузінського звання кращого разумковця — чергове досягнення у житті.

Сергій Кузінський, член туристичного клубу “Мандрівник”: «Багато разів бував на змаганнях. Брав треті, перші місця, і без нагороджень виступав. Це змагання з техніки: натягуємо мотузки і переправляємося. Бувало в закритих приміщеннях (спортзала) і на відкритих (як у Попільні).»

Не всі отримали дипломи та грамоти, але керівники Центру не могли залишити дітей без подарунків. Як завжди, кожен гурток отримав втішні солодкі призи. Аби гідно завершити свято, разумковці вирішили створити свою алею слави. Вона не буде майоріти портретами дітей та педагогів, а радуватиме око своєю зеленню. Керівники усіх гуртків та їхні вихованці посадили на території парку поблизу художньо-естетичного відділення молоді клени. Взяла участь у цій справі і начальник міського управління освіти та науки Валентина Адаменко. Вона каже, що з радістю приходить на кожне свято разумковців. А вони зустрічають усіх гостей з особливим теплом.

Валентина Адаменко, начальник міського управління освіти та науки: «Можна і не запитувати про мої враження, а просто подивитись на вираз мого обличчя. Надзвичайно захоплююче, прекрасно, але по-іншому в разумковців бути не може. Нехай наші разумковці ростуть такі ж міцні, красиві і здорові, як ті дубочки. Приємно те, що другий рік поспіль працюють разом усі три відділення, які стають однією сім’єю. Танцюють, малюють, співають. І дійсно, прославляють Бердичів на всю Україну.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0