Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Кращі танцюристи Житомирщини боролися за право виступу на конкурсі ім. П. Вірського

Time Додано: середа, 16 груд. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

20 колективів з усієї Житомирщини витанцьовували право потрапити до Києва — на 3-й Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії ім. Павла Вірського. Близько 4-х годин на сцені міського Палацу культури професійні колективи чергувалися з аматорськими, а ансамблі з сіл — з ансамблями зі спеціалізованих навчальних закладів. Усі намагалися виступити якомога виразніше, емоційніше, динамічніше, аби повніше донести атмосферу танцю. Чотири номери у двох номінаціях представили до уваги фахівців учасники зразкового ансамблю народного танцю «Радість» (ЦПО ім. О. Разумкова). Виступ вихованців Тетяни Самойленко та Зої і Олексія Ризванюків членам журі прийшовся до вподоби, як і танцювальні номери у виконанні ансамблю з гарнізонного Будинку офіцерів.

Кращі танцюристи Житомирщини боролися за право виступу на конкурсі ім. П. Вірського

До «Волошкового Полісся» запросили усіх присутніх на танцювальному дійстві учасники зразкових аматорських ансамблів «Явір» та «Яворочок» (МПК ім. О. Шабельника). Виступ вихованок Ірини Назаренко та Жанни Кабанчук також не залишив байдужими досвідчених майстрів танцю. Самі дівчата кажуть, що старалися виступити не гірше за інших, бажаючи показати справжню бердичівську школу танцю.

Аліна Джигіль, учасниця зразкового аматорського ансамблю танцю «Явір» (МПК ім. О. Шабельника): «Я вважаю, що ми виступили дуже добре: діти старалися на повну силу, я не бачила жодних огріхів. Конкуренція була, інші ансамблі виглядали досить сильними. Ми бачили їхні виступи, то скажу ми, звісно, не гірші, але потрібно прагнути вищого рівня.»

Напередодні учасники обох ансамблів повернулися з Києва, де взяли участь у VII-му Міжнародному фестивалі дитячої творчості “Зоряні мости”. До Бердичева “явори” повернулися лауреатами І премії, “яворочки” — ІІ-ї.

Ольга Джигірей, учасниця зразкового аматорського ансамблю танцю «Явір» (МПК ім. О. Шабельника): «Нам сподобалося у Києві, адже ми побачили, як танцюють інші. Так вийшло, що ми взяли 1премію, молодші учасники — 2. Приємно було отримувати подарунки.»

Художній рівень постановки, драматургію, режисуру, відповідність музики до хореографії, чистоту виконання й технічну майстерність... Все це й багато іншого оцінювало журі на чолі з народним артистом України Рафаїлом Малиновським. Відомий у танцювальних колах майстер не поспішає з оцінками, адже після обласного відбіркового туру на танцюристів чекає регіональний. Що він може сказати точно, то це те, що рівнем розвитку національного українського танцю на Житомирщині цілком задоволений.

Рафаїл Малиновський, народний артист України, голова журі: «Творчо. Ріст є. Потенціал є. Щодо бердичівських колективів, то не можу сказати про заключний етап, але на регіональному вони будуть представлені точно. Стосовно рівня Житомирщині у національному українському танцюванні взагалі, то не скажу, що ми найкращі, але те, що не пасемо задніх, то це я вам гарантую.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0