Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
)) (185.72.246.198) -будут тебя ...
Time 21:59 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox ))
машина времени (46.118.202.160) ...
Time 12:16 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
экс-дэпутат убийца лозинский в ...
Time 10:43 - 14-08-2017
Найкращі юні читачі Катерина Бурлака та Андрій Марков представлятимуть Бердичів на обласному етапі «Книгоманії-2017»
Chatbox Аноним
Я так и знал что Андрей прбедит
Time 15:55 - 08-08-2017
Міський етап конкурсу «Найкращий читач України – 2016» віднайшов своїх переможців
Chatbox Аноним
Андрей супер, Андрей класс, кто ...
Time 11:50 - 08-08-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

КП «Бердичівтеплоенерго» та ДВЖРЕПу № 3 запропоновано припинити газопостачання споживачам

Time Додано: п'ятниця, 15 лют. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

«... із метою недопущення зриву опалювального сезону та безперебійного функціонування підприємств вимагаю вжити негайних заходів щодо приведення споживання газу усіма категоріями споживачів до виділених лімітів та погашення існуючої заборгованості перед ДК «Газ України»

КП «Бердичівтеплоенерго» та ДВЖРЕПу № 3 запропоновано припинити газопостачання споживачам

Негайних заходів щодо припинення понадлімітного споживання газу у місті вимагає керівництво Житомирської ОДА, яке надіслало до виконавчого комітету відповідну факсограму. У ній КП «Бердичівтеплоенерго» та ДЖВРЕПУ № 3 пропонують самостійно припинити газопостачання споживачам. Аналогічна телефонограма із формулюваннями «самостійно припинити», «понадлімітне споживання», «несанкціоноване газопостачання» надійшла і від керівництва «Житомиргазу». Вихід із ситуації, що склалася, шукали на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За словами директора «Бердичівтеплоенерго» Всеволода Гаврильчука, щоб отримати ліміти на споживання газу на 2-гу декаду лютого, підприємству протягом 2-3 днів потрібно заплатити близько 600 тис.грн. Ціни на газ зростають такими темпами, каже він, що невідомо чи заплановане підвищення тарифів дасть змогу хоч трохи перевести дихання «Бердитчівтеплоенерго». І Всеволод Гаврильчук, і директор ДЖВРЕПу № 3 Анатолій Пушкарук сподіваються, що покращенню ситуації із погашенням заборгованості у значній мірі сприятиме робота адмінкомісій.

Володимир Пономарчук заступник Бердичівського міського голови: «Ми сьогодні працюємо над питанням розрахунків, ...але, на жаль, тих коштів, що надходять, для проплати не вистачає. По-перше, причиною цього є те, що тариф розбитий на цілий рік і ми наполовину ділимо ці кошти як за кв.м. По-друге, у структурі платежів «Бердичівтеплоенерго» частка населення складає 85%... Бюджетні організації розраховуються на 100% і, навіть, дещо наперед. Самий вагомий внесок у сплату боргів вносить населення.»

Членами комісії було прийняте рішення не припиняти самостійно газопостачання. Натомість і комунальники, і міська влада будуть думати, яким чином зменшити існуючу заборгованість, у міському бюджеті, говорить заступник міського голови, коштів на це немає. За словами Анатолія Пушкарука, частина населення сподівається, що гасити борги будуть за рахунок вкладів до Ощадбанку СРСР. Володимир Пономарчук наголошує: на це мешканцям міста розраховувати не варто.

Володимир Пономарчук заступник Бердичівського міського голови: «Я вас прошу, будь-ласка, зверніть увагу на свої платежі, підтримайте комунальне підприємство. Від цього залежить добробут у наших оселях, тепло та робота підприємств... У такий складний час прошу проявити усю відповідальність... Розрахунки мають бути проведені для того, щоб нам було легше вести перемовини із ДК «Газ України»... І це стосується не тільки газу, але й електроенергії також.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: