Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

КП «Бердичівтеплоенерго»: старі борги та новий керівник

Time Додано: п'ятниця, 09 лип. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Роботу підприємства «Бердичівтеплокомуненерго» дняти детально аналізували на розширеному засіданні виконавчого комітету. Нині воно має близько 19-ти мільйонів гривень боргів за спожитий газ, понад 7 з яких — за два попередні роки. Середній рівень розрахунків становить лише 50%, що на 9 відсотків менше середньообласного показника, констатував заступник міського голови Володимир Пономарчук.

КП «Бердичівтеплоенерго»: старі борги та новий керівник

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: “В ощадному банку відкрито розподільчий рахунок. 55,3% усіх коштів, котрі туди надходять, одразу відправляються у ДК “Нафтогаз України”. Це ускладнює ситуацію з виплати заробітної плати, сплати податків та витрат, пов’язаних з підготовкою до нового опалювального сезону”.

Залишає бажати кращого робота підприємства зі споживачами. Населення заборгувало понад 4 мільйони гривень, об’єднання співвласників житлових будинків — понад 600 тисяч, а юридичні особи — майже півмільйона. Тенденція до зниження цих заборгованостей якщо і є, то незначна, говорить Володимир Пономарчук. Аналіз діяльності тепломережі свідчить про незадовільну роботу з боржниками, наприклад, до суду на них подають мало.

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: “Я особисто звертався до суду, цікавився ситуацією. Там кажуть, що інтенсивно стали подавати лише з січня-лютого. До того часу заяв фактично не було. І друга тенденція – подаються такі суми, котрі перевищують три роки і термін позовної давності в яких минув”.

Також підприємство не співпрацює і з виконавчою службою та майже не подає боржників на адмінкомісію. Якщо у січні минулого року таких справ було 63, то у січні цього року — нема жодної.

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: “Лютий: 122 у 2009-му – 26 у 2010-му, квітень: 87 у минулому році проти 16 цьогоріч. А в червні, коли ситуація ще більш ускладнилась, - взагалі жодної справи. Це при тому, що подання на адмікомісію — досить ефективний механізм стягнення боргів”.

Майже мільйон гривень боргів нараховано на квартири, власники яких давно виїхали чи померли, каже посадовець, ці кошти, фактично, є втраченими. За ситуацію, що склалась, має нести персональну відповідальність керівник і колектив “Бердичівтеплоенерго” , вважає міський голова.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Неприємно, коли людині довіряєш і даєш можливість працювати, а потім маєш такий результат. Не всі люди виправдовують таку довіру і відчувають відповідальність за неї. Будемо виправляти зовсім в іншій тональності і формі. Виховний процес закінчився — це я говорив ще на початку року, а в кінці року доведеться провести серйозні кадрові зміни”.

Рішенням виконавчого комітету директора підприємства Всеволода Гаврильчука звільнили з посади, його обов’язки виконуватиме головний інженер. Роботу зі зменшення боргів слід посилити, а осіб, котрі неналежно працювали, - притягнути до дисциплінарної відповідальності, вирішили члени виконкому.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “А я би сказав більше. Усіх, хто не працював, звільнити, якщо вони того заслуговують. Якщо були порушення, була халатність, безвідповідальність. Колектив слід оновити, щоб він був спроможний виконувати як технічні завдання, так і вирішувати питання фінансово-господарської діяльності підприємства. Далі — вжити заходів дисциплінарного впливу до заступника міського голови Пономарчука та начальника управління ЖКГ Повійчука, вказавши на необхідність посилення контролю за діяльність підприємств ЖКГ усіх форм власності та роботою з боржниками”.

14-річний досвід входження в опалювальний сезон свідчить: робити це дедалі складніше, зазначив міський голова. Тому не лише тепломережа, а всі підприємства, установи та організації повинні належно працювати над вирішенням спільної проблеми.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0