Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Кожен випускник Бердичівського інтернату отримав ноутбук від прокурора області

Time Додано: понеділок, 20 груд. 2010, 06:00 ( майже 7 років назад )

Двері Бердичівської школи-інтернату напередодні та у День святого Миколая не зачинялися. Кілька днів поспіль там приймали найшанованіших гостей. Один із них — прокурор Житомирської області Микола Франтовський, який тримає шефство над закладом. Разом із іншими прокурорами області, і з представниками міської влади вони з подарунками завітали до дітей-сиріт. Після теплої зустрічі, гостям була представлена театральна вистава про доброго Миколая. Мабуть, кажуть діти, недарма вони є підшефними Миколи Франтовського, якого тут називають “своїм святим”. Пісні, танці та вірші — все, що діти приготували для почесних гостей. Та найкращим подарунком був прихід Миколая. Він побажав усім присутнім на святі міцного здоров’я, побільше радощів у житті та великого щастя. До його привітань долучилися й інші дорослі.

Кожен випускник Бердичівського інтернату отримав ноутбук від прокурора області

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Так, як сказав св. Миколай, краще не скажеш. Він побажав всіх гараздів, любові, добра і гарної долі для вас, дітки. Думаю, що всі ми приєднаємося до цих гарних слів. Дуже приємно, що на усі свята приходить багато людей з подарунками. І з кожним роком таких людей все більше, коло розширюється. Мабуть, це від того, що свято Миколая — це свято добра і любові. Ваш концерт і зустріч з вами надихає кожну дорослу людину творити добро.»

Окрім подарунків дітям, Василь Мазур підготував подарунок і прокурору області, у якого нещодавно був День народження. Ікона Матері Божої Бердичівської, сподівається міський голова, охоронятиме Миколу Франтовського від усіх бід та негараздів, як оберігає вона і бердичівлян.

Прокурори цього разу виявилися справжніми Миколаями. Кожному учневі одинадцятого класу вони вручили по ноутбуку. Окрім того, привезли із собою ще багато цінних дарунків.

Микола Франтовський, прокурор Житомирської області: «Мені б хотілося приєднатися до усіх привітань. Єдине, в чому я можу вас запевнити, що наші дії й помисли завжди будуть з вами, і наша допомога теж буде з вами. Зі святом вас! Мрійте, і ваші мрії обов’язково здійсняться.»

Завітали на свято до дітей і начальники Бердичівського відділу ДАІ та МРЕВ. Ярослав Онищук та Микола Нагорний привезли із собою два спортивних тренажери.

Та на цьому сюрпризи не закінчились. Учні інтернату також привітали Миколу Франтовського з Днем народження, що минув, і вручили йому булаву, як символ мудрості та влади.

А юний художник Валентин Пономарчук отримав від святого Миколая набір фарб та полотно для створення своїх картин.

Ось так пройшло свято в інтернаті. Такі приємні дні, мають надію діти, будуть у них не лише раз на рік, а набагато частіше.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0