Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

«Кожен має право…»: у Бердичеві відзначили День Конституції України«Кожен має право…»: у Бердичеві відзначили День Конституції України

Time Додано: четвер, 28 черв. 2018, 16:55 ( 3 міс. назад )

Знати, що ти «маєш право…», дане тобі Конституцією, то вже само по собі непогано, і бердичівська молодь – представники центру «М-Формація» ж – заявляє: вона володіє цим знанням.

«Кожен має право…»: у Бердичеві відзначили День Конституції України«Кожен має право…»: у Бердичеві відзначили День Конституції України

У Бердичеві відзначили День Конституції України. Нагадали, зокрема, про те, що прийняття Основного Закону виступило важливим етапом процесу державотворення та становлення національної системи права. Що Конституція покликана змінювати державу, сприяти її політичному єднанню та соціально-економічному розвитку суспільства. Саме тому, звернули увагу, потреба у ній виникла у давні часи, і у різні епохи саме слово «конституція» несло у собі далеко не однаковий зміст.

ХІХ та ХХ сторіччя запам’ятаються, з-поміж іншого, й тим, що протягом того часу теж розроблялися конституційні проекти.

Та Центральна Рада пала, і документ так і не набув чинності, продовжує Віктор Козінський. Був розроблений проект Конституції УНР, проте в умовах більшовицької агресії зберегти державну незалежність не вдалося.

Прийняття Конституції у червні 96-го символізувало появу новітньої української держави, закріплення її незалежного статусу та статусу рівноправного учасника міжнародних відносин, зазначили виступаючі.

«Якщо почнете забувати це, перечитуйте ще раз і ще раз, і тоді мені буде не соромно, а вам буде добре»… На думку радника міського голови, депутата Бердичівської міської ради Василя Толочка, ці слова Великого князя Володимира Мономаха могли б слугувати, свого роду, преамбулою до Конституції України – Закону, що його українці мають не лише знати, а й виконувати.

Відзначення Дня Конституції у часи, коли Україна проходить через чи не найважчі у часи Незалежності випробування, стає не просто справою формальною, переконані у Бердичеві: українці говорять про Основний Закон, згадуючи при цьому зусилля й втрати, з якими здобувалося право на гідне життя колись і здобуваються сьогодні мужніми та відданими вояками-патріотами.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0