Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Кошти, спрямовані на районну медицину, використовуються раціонально, пересвідчився народний депутат України Олександр Ревега

Time Додано: субота, 16 груд. 2017, 11:34 ( 12 міс. назад )

У тому, наскільки ефективно, оперативно та раціонально використовуються державні кошти у Бердичівській Центральній районній лікарні, пересвідчувався народний депутат України Олександр Ревега. За його сприяння сотні й сотні тисяч гривень із фонду економрозвитку були спрямовані на районну медицину, і часу на ознайомлення із тим, як ці гроші освоюються, народний обранець не пошкодував: разом із керівниками району обійшов мало не весь заклад. Оглядали прискіпливо й ґрунтовно, встигаючи і, власне, перевірити, і поспілкуватися з персоналом та пацієнтами. Районна лікарня – господарство велике, і чимало його складових – будівлі, медичне обладнання, побутові прилади, матеріали тощо потребує оновлення, говорить головний лікар Андрій Мирончук. Олександр Ревега, констатує, із тих народних обранців, котрий готовий вислухати, готовий розуміти та допомагати.

Кошти, спрямовані на районну медицину, використовуються раціонально, пересвідчився народний депутат України Олександр Ревега Кошти, спрямовані на районну медицину, використовуються раціонально, пересвідчився народний депутат України Олександр Ревега Кошти, спрямовані на районну медицину, використовуються раціонально, пересвідчився народний депутат України Олександр Ревега Кошти, спрямовані на районну медицину, використовуються раціонально, пересвідчився народний депутат України Олександр Ревега Кошти, спрямовані на районну медицину, використовуються раціонально, пересвідчився народний депутат України Олександр Ревега

Андрій Мирончук – хірург за фахом, котрий двічі був у зоні АТО – підсумовує: в його закладі людина повинна отримувати якісне лікування, бути нагодованою та перебувати у належних умовах. А щодо співпраці з Ревегою, то роботи для того, зауважує, ще вистачає. Усі разом вони змінять лікарню.

Близько 150 тисяч гривень за сприяння Олександра Ревеги було спрямовано на придбання необхідної техніки для стоматологічної клініки, тож не дивно, що подякувати гостю стоматологи вийшли мало не всім колективом. Лікувати зуби та створювати сяючі посмішки – то така робота, в якій без сучасного інструментарію та матеріалів не обійтись, нагадують лікарі, і в особі народного депутата вони знайшли людину, котра може й хоче допомогти покращити рівень послуг.

Понад 5,0 млн. грн. надійшло цьогоріч до району завдяки зусиллям Олександра Ревеги, інформують керівники Бердичівщини. Лише медична галузь, кажуть, отримала десь у межах 1,0 мільйона. Гроші пішли на Центральну районну лікарню, стоматполіклініку, на цілий ряд сільських амбулаторій.

Побаченим у районні лікарні він задоволений, резюмує сам народний депутат. Задоволений тим, як медики вболівають за свою справу, як прагнуть поставити на ноги хворих, тим, що працюють оперативно, а кошти використовують з толком. Тісна співпраця з районною владою, додає, допомагає завжди бути у курсі існуючих проблем, а це – вже перший крок до їхнього вирішення.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0