Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:smile:
Time 01:10 - 20-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Королівський подарунок до свого свята… зробили бердичівському театру місцеві харчовики

Time Додано: п'ятниця, 13 жовт. 2017, 16:27 ( 4 міс. назад )

Предметом гордості у Бердичеві слугує той факт, що місто дружить та тісно співпрацює із місцевими промисловцями і підприємцями, виробниками і переробниками. Бердичівські підприємства встигають давати якісну продукцію споживачеві, солідні надходження до міського бюджету, робочі місця бердичівлянам. А окрім того – йти назустріч місту в його запитах та потребах. Прикладом такої дружби, зокрема, можна вважати подарунок місцевим комунальникам, зроблений нещодавно Солодовою компанією: підприємство Олександра Сітака подарувало місту трактор (зимою той, серед іншого, прибиратиме сніг). Ну а подія, що сталася на останньому засіданні виконавчого комітету… Можливо, вона символізуватиме собою народження нової бердичівської традиції: на честь свого професійного свята ви не лише отримуватимете вітання, а й робитимете подарунок самі. Адже не нами сказано: дарувати – часто куди приємніше, аніж оточувати себе презентами. І першими у Бердичеві, хто вирішив зробити сюрприз місту у переддень свого професійного свята, стали місцеві харчовики.

Королівський подарунок до свого свята… зробили бердичівському театру місцеві харчовики Королівський подарунок до свого свята… зробили бердичівському театру місцеві харчовики Королівський подарунок до свого свята… зробили бердичівському театру місцеві харчовики Королівський подарунок до свого свята… зробили бердичівському театру місцеві харчовики Королівський подарунок до свого свята… зробили бердичівському театру місцеві харчовики

Із незвичайними подарунковими сертифікатами прийшли до виконкому Володимир Ліпецький, Віктор Мельник та Костянтин Анучін – керівники трьох бердичівських харчових флагманів. А адресувалися їхні презенти об’єкту, якому, на думку багатьох у місті та поза його межами, судитиметься стати культурною окрасою Бердичева – бердичівському театру.

Якщо у театрі глядачі почуватимуться комфортно, то знатимуть – це, серед інших, завдяки й бердичівським «Трьом ведмедям».

Неодмінно знайде своє застосування у бердичівському театрі і щедрий подарунок від місцевих виробників хліба. Можливо, гроші підуть на зведення фонтану, що прикрасить собою вхід до закладу. Зрештою, зайвим сертифікат аж ніяк не буде.

Жити життям міста – один із пріоритетів у діяльності бердичівських підприємств, закладений ще Леоном Ліпецьким, констатував міський голова Василь Мазур, і коли у разі необхідності Бердичів звертався по допомогу, від жодного керівника відмови не чув.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0