Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Королівський подарунок до свого свята… зробили бердичівському театру місцеві харчовики

Time Додано: п'ятниця, 13 жовт. 2017, 16:27 ( 8 міс. назад )

Предметом гордості у Бердичеві слугує той факт, що місто дружить та тісно співпрацює із місцевими промисловцями і підприємцями, виробниками і переробниками. Бердичівські підприємства встигають давати якісну продукцію споживачеві, солідні надходження до міського бюджету, робочі місця бердичівлянам. А окрім того – йти назустріч місту в його запитах та потребах. Прикладом такої дружби, зокрема, можна вважати подарунок місцевим комунальникам, зроблений нещодавно Солодовою компанією: підприємство Олександра Сітака подарувало місту трактор (зимою той, серед іншого, прибиратиме сніг). Ну а подія, що сталася на останньому засіданні виконавчого комітету… Можливо, вона символізуватиме собою народження нової бердичівської традиції: на честь свого професійного свята ви не лише отримуватимете вітання, а й робитимете подарунок самі. Адже не нами сказано: дарувати – часто куди приємніше, аніж оточувати себе презентами. І першими у Бердичеві, хто вирішив зробити сюрприз місту у переддень свого професійного свята, стали місцеві харчовики.

Королівський подарунок до свого свята… зробили бердичівському театру місцеві харчовики Королівський подарунок до свого свята… зробили бердичівському театру місцеві харчовики Королівський подарунок до свого свята… зробили бердичівському театру місцеві харчовики Королівський подарунок до свого свята… зробили бердичівському театру місцеві харчовики Королівський подарунок до свого свята… зробили бердичівському театру місцеві харчовики

Із незвичайними подарунковими сертифікатами прийшли до виконкому Володимир Ліпецький, Віктор Мельник та Костянтин Анучін – керівники трьох бердичівських харчових флагманів. А адресувалися їхні презенти об’єкту, якому, на думку багатьох у місті та поза його межами, судитиметься стати культурною окрасою Бердичева – бердичівському театру.

Якщо у театрі глядачі почуватимуться комфортно, то знатимуть – це, серед інших, завдяки й бердичівським «Трьом ведмедям».

Неодмінно знайде своє застосування у бердичівському театрі і щедрий подарунок від місцевих виробників хліба. Можливо, гроші підуть на зведення фонтану, що прикрасить собою вхід до закладу. Зрештою, зайвим сертифікат аж ніяк не буде.

Жити життям міста – один із пріоритетів у діяльності бердичівських підприємств, закладений ще Леоном Ліпецьким, констатував міський голова Василь Мазур, і коли у разі необхідності Бердичів звертався по допомогу, від жодного керівника відмови не чув.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0