Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Конкурс шкільних театрів пройшов у міському Палаці культури

Time Додано: четвер, 20 бер. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

У справжньому театрі із цих школярів були одиниці. Проте це не заважає їм ставити власні вистави і показувати їх іншим. До мистецтва сценічного перетворення дітей стимулює черговий етап першого міського конкурсу “Сузір'я Бердичева”, який організували управління освіти із центром дитячої творчості імені Олександра Разумкова. Допомогли у проведенні підприємці і депутати міської ради.

Конкурс шкільних театрів пройшов у міському Палаці культури

Тетяна Стельмах, нач. Бердичівського міського управління освіти і науки: “”

У багатьох театральних колективів виступ на конкурсі був публічним дебютом. Бо у деяких школах це мистецтво тільки зароджується. Журі актори-аматори показали “Сватання на Гончарівці”, “Синього птаха”, “Лісову пісню” та інші вистави.

Особливо тепло у залі сприймали жартівливі - “Бабу Параску та бабу Палажку” і “За двома зайцями”. У роль Секлети Лимарихи “вжилась” семикласниця 2 гімназії Катерина Павлюченко. Вона вже два роки відвідує шкільний драматичний гурток “Талантики”.

Катерина Павлюченко, учениця гуманітарної гімназії №2: “Мені весь час випадають такі героїні: смішні, страшні. Не люблю романтичних”.

Естетичне виховання повинно займати важливе місце у навчальному процесі — вважають освітяни. Театр вчить сором'язливих дітей повірити у власні сили, осмислити свої вчинки, а головне — жити.

Галина Могилевич, керівник колективу “Юні таланти” НВК № 3: “Фестиваль дає можливість не тільки познайомитися із театром, а й проявити себе, як творчу особистість. Дітям подобається перетворюватися. У них з'являється естетичний смак, піднесення”.

Тим учням, яким довелося побувати у професійних театрах здалося — шкільні набагато кращі. У них вони творять закулісну історію — вчать ролі, готують костюми і декорації.

Олександр Бялощицький, учень ЗОШ № 15: “У Києві все серйозно, а у нас гарно”.

У третьому турі конкурсу “Сузір'я Бердичева” школярі демонструватимуть вокальні таланти. Він має відбутися у квітні. Потім - заключний гала-концерт за участю найкращих.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0