Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Конкурс "Міс Бердичів-2009": як "страшна сила" рятувала місто

Time Додано: вівторок, 30 черв. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Краса, як відомо, страшна сила. Вона рятує світ і призводить до початку військових дій, краса може звести з розуму, а може стати найпікантнішою родзинкою Дня міста. Як от у Бердичеві... Звичайно, вмістити усі чарівні створіння жіночої статі, які у ньому народилися, не змогла б жодна сцена у світі. Знаючи це, організатори конкурсу "Міс Бердичів-2009" попередньо провели жорсткий кастинг, в результаті якого присутні на святі Дня міста змогли вволю надивитись, похвилюватись та повболівати за одинадцять красунь.

Конкурс "Міс Бердичів-2009": як "страшна сила" рятувала місто

Ірина Таргоній, учасниця конкурсу "Міс Бердичів-2009": "Ми довго займалися, я вчилася по-новому ходити, тримати спину, жіночності навчилася. За надану можливість виступити я хочу подякувати організаторам і спонсорам конкурсу."

Ярослава Харчук, учасниця конкурсу "Міс Бердичів-2009": "Для нашого міста Королева краси — це велике звання. Щодо шансів на перемогу, то, думаю, у мене вони є. Як і у будь-якої дівчини..."

На сцені дівчата випромінювали красу та впевненість, їхні посмішки осліплювали. Невідомо, як зазвичай почуваються вони у стінах навчальних закладів та підприємств, де вчаться і працюють - велика сцена, здавалося, саме те місце, для якого вони були народжені на цей світ.

Тетяна Куца, учасниця конкурсу "Міс Бердичів-2009": "Я совершенно случайно узнала о конкурсе и решила пойти на кастинг, попробовать себя, свои силы. Думаю, что здесь главное участие, надеюсь, что жюри оценит меня по достоинству. Хочу всех бердичевлян, особенно молодёжь, поздравить с Днем молодёжи."

Світлана Стукалець, учасниця конкурсу "Міс Бердичів-2009": "Шановні бердичівляни! Вітаю вас із величною датою, яку ми всі нині відзначаємо. Сьогодні наше місто дало нам гарну можливість відпочити та взяти участь у конкурсі. За це я хочу подякувати усім організаторам."

Найжаданіший для багатьох глядачів етап конкурсу: вихід у купальниках... Довершеність дівочих форм, що не потребують, власне, ніякого втручання зовні, організатори вирішили чомусь підкреслити яскравими вінками. Окрім цього, напевне, щоб хоч трохи подовжити милування юною вродою, вирішено було, що саме під час цього етапу учасниці будуть відповідати на риторичні запитання на кшталт "У чому сенс життя?" та "Що Вас змусило взяти участь у конкурсі?".

Хто сказав, що за святковими лаштунками претендентки на звання "Міс" одразу накидаються одна на одну та починають волокти одна одну за волосся? Бердичівські красуні не такі. На майданчику за сценою їм було не менш комфортно, ніж на подіумі. Перерви між виступами дівчата використовували на танці та спілкування з рідними. Ні про яку ворожнечу не могло бути й мови.

Анастасія Войтюк, учасниця конкурсу "Міс Бердичів-2009": "Конкурентки, считаю, у меня достойные, всем им я желаю победы. Мы как-то очень сдружились за все это время... Конечно, хочеться выиграть — любая девушка мечтает надеть корону. Но если не выиграю — буду стремиться к совершенствованию, ну а если выиграю — заключу договор с «Gloria Model Style».

І ось фінальний вихід та оголошення результатів. Близько десятка номінацій... Настав той момент, під час якого претендентки не надто радіють, коли оголошують їхні номери та імена, адже їм відомо, що ім’я переможниці пролунає в останню чергу. Оголошено володарку звання "Міс Глядацьких симпатій". Нею мало не одноголосно стає Світлана Стукалець. Дівчина, здається, радіє та дещо сумує, адже зазвичай, рішення членів журі не збігається із загальною думкою глядачів.

Зазвичай так, але тільки не у Бердичеві! Своєю вродою та вмінням триматися на сцені учениця 12-ї школи Світлана Стукалець підкорила усіх - від дітей до фахівців модельного бізнесу. Бердичів отримав Королеву краси, а володарка звання "Міс Бердичів-2009" - жадану перемогу.

Світлана Стукалець, "Міс Бердичів-2009": "Дуже хвилююча мить! Я дуже вдячна усім, хто мене підтримував, це дуже допомогло — з’явилася впевненість у собі. Приємно те, що думка глядачів збіглася із думкою журі. В мені ще такі емоції вирують! Всім дякую! Бердичів, зі святом тебе!"

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0