Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Комунальники та працівники сфери послуг відзначили професійне свято

Time Додано: субота, 20 бер. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

У розпалі першого весняного місяця своє професійне свято зустрічають працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. Це люди, від чиєї безперебійної роботи залежить життя усього міста і кожного його мешканця зокрема. Праця комунальників, а таких у місті близько тисячі, починається тоді, коли більшість городян ще не прокинулися, а завершується, - коли настає час сну. Всіх сумлінних і наполегливих, тих, хто забезпечує оселі водою і теплом, вивозить сміття, підмітає вулиці та подвір’я, висаджує дерева, рятує від надзвичайних ситуацій вітали керівники міста.

Комунальники та працівники сфери  послуг відзначили професійне свято

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Сьогодні напередодні гарного свята в цій залі зібралися люди праці, ті люди, котрі вміють працювати і які через працю показують любов до Бердичева. Мені хочеться подякувати вам від усіх бердичівлян і хотілося б побажати, щоб оцінка вашої роботи завжди була об’єктивною”.

Привітали і працівників сфери побутового обслуговування населення. Таких об’єктів у місті близько трьох сотень, там надають послуги з фотографії, ремонту, шиття, прання тощо. Гарний настрій усім їм створювали артисти Бердичева.

День комунальника — це своєрідний привід для підведення підсумків минулого року. Бердичівські винуватці свята прожили його гідно. Близько тридцяти працівників галузі отримали грамоти міської ради. Ще четверо - відзнаки на рівні області та Міністерства з питань ЖКГ. Знаковим був минулий рік для міської лазні — вона посіла 10-те місце в рейтингу кращих комунальних підприємств України і вперше за останні десятиліття була відремонтована. Більше того, заклад може отримати і свій “гімн”, що його запропонували працівники культури. Головний банщик міста цю ідею підтримав.

Свято святом, а про роботу забувати не слід. За планом у комунальників мала відбутися виробнича нарада, тож провели її прямо у залі. З яких питань найчастіше телефонують до інформаційної служби і як почувається на посаді очільник водоканалу, що буде, якщо всі городяни встановлять автономне опалення і коли вони зрештою розрахуються за тепло.

Не у наступному, а в цьому житті працівникам галузі побажали спокою, миру та створення нових рівнів добробуту міста.

Автор: Інна Покотилоюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0