Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Комунальники та працівники сфери послуг відзначили професійне свято

Time Додано: субота, 20 бер. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

У розпалі першого весняного місяця своє професійне свято зустрічають працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. Це люди, від чиєї безперебійної роботи залежить життя усього міста і кожного його мешканця зокрема. Праця комунальників, а таких у місті близько тисячі, починається тоді, коли більшість городян ще не прокинулися, а завершується, - коли настає час сну. Всіх сумлінних і наполегливих, тих, хто забезпечує оселі водою і теплом, вивозить сміття, підмітає вулиці та подвір’я, висаджує дерева, рятує від надзвичайних ситуацій вітали керівники міста.

Комунальники та працівники сфери  послуг відзначили професійне свято

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Сьогодні напередодні гарного свята в цій залі зібралися люди праці, ті люди, котрі вміють працювати і які через працю показують любов до Бердичева. Мені хочеться подякувати вам від усіх бердичівлян і хотілося б побажати, щоб оцінка вашої роботи завжди була об’єктивною”.

Привітали і працівників сфери побутового обслуговування населення. Таких об’єктів у місті близько трьох сотень, там надають послуги з фотографії, ремонту, шиття, прання тощо. Гарний настрій усім їм створювали артисти Бердичева.

День комунальника — це своєрідний привід для підведення підсумків минулого року. Бердичівські винуватці свята прожили його гідно. Близько тридцяти працівників галузі отримали грамоти міської ради. Ще четверо - відзнаки на рівні області та Міністерства з питань ЖКГ. Знаковим був минулий рік для міської лазні — вона посіла 10-те місце в рейтингу кращих комунальних підприємств України і вперше за останні десятиліття була відремонтована. Більше того, заклад може отримати і свій “гімн”, що його запропонували працівники культури. Головний банщик міста цю ідею підтримав.

Свято святом, а про роботу забувати не слід. За планом у комунальників мала відбутися виробнича нарада, тож провели її прямо у залі. З яких питань найчастіше телефонують до інформаційної служби і як почувається на посаді очільник водоканалу, що буде, якщо всі городяни встановлять автономне опалення і коли вони зрештою розрахуються за тепло.

Не у наступному, а в цьому житті працівникам галузі побажали спокою, миру та створення нових рівнів добробуту міста.

Автор: Інна Покотилоюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0