Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Комунальники очищують парк у районі “Шкірзаводу” від сміття

Time Додано: четвер, 10 вер. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

Більше сімдесяти робітників усіх комунальних підприємств Бердичева, у тому числі і спеціалізованої структури “Озеленювач”, вийшли на суботник у парк шкіроб’єднання. 19 гектарів площі планують очистити від сміття, підрізати сухі гілки на деревах і привести парк у належний стан, придатний для відпочинку. Лише за три години роботи вивезли близько 10-ти машин із наслідками занедбаності парку, із них 4 — із сміттям, що залишили відпочиваючі, розповідає заступник міського голови Володимир Пономарчук.

Комунальники очищують парк у районі “Шкірзаводу” від сміття

Володимир Пономарчук, заст. Бердичівського міського голови: «Ми викосили траву, вирізали кущі, які заважали. Для того, щоб підтримувати такий парк у нормальному стані, потрібно біля трьохсот тисяч гривень, а це немалі кошти. Але я думаю так: комунальні підприємства зроблять свою роботу, жителі нашого міста теж поставляться із розумінням до виконаної роботи, та і надалі плануємо проводити такі заходи, тож парк приведемо у належний вигляд.»

За один день неможливо усе зробити, каже Володимир Пономарчук, але учасники суботнику намагалися виконати якнайбільше клопіткої і масивної роботи. Усі, хто прибирав у парку кажуть, що і надалі братимуть участь у подібних заходах.

Микола Ревуцький, директор МКП “Бердичівводоканал”: «Ми із колективом вийшли підтримати ініціативу міського голови та міськвиконкому розпочати приведення нашого довкілля у порядок. Такі заходи потрібно проводити на усіх місцях для відпочинку і залучати до них побільше людей. Адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.»

Неля Мацюк, працівник інспекції з благоустрою: «Нас попросили допомогти прибрати парк, і наших 18 працівників дружньо вийшли навести лад, щоб у міті було чисто.»

Після того, як очистять парк, керівники міста планують перейти до робіт з очищення від сміття цукрорафінадного району та загалом Бердичева, зокрема центру міста. До участі у суботниках залучатимуть бердичівські школи та профтехучилища.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0