Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Комунальники очищують парк у районі “Шкірзаводу” від сміття

Time Додано: четвер, 10 вер. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Більше сімдесяти робітників усіх комунальних підприємств Бердичева, у тому числі і спеціалізованої структури “Озеленювач”, вийшли на суботник у парк шкіроб’єднання. 19 гектарів площі планують очистити від сміття, підрізати сухі гілки на деревах і привести парк у належний стан, придатний для відпочинку. Лише за три години роботи вивезли близько 10-ти машин із наслідками занедбаності парку, із них 4 — із сміттям, що залишили відпочиваючі, розповідає заступник міського голови Володимир Пономарчук.

Комунальники очищують парк у районі “Шкірзаводу” від сміття

Володимир Пономарчук, заст. Бердичівського міського голови: «Ми викосили траву, вирізали кущі, які заважали. Для того, щоб підтримувати такий парк у нормальному стані, потрібно біля трьохсот тисяч гривень, а це немалі кошти. Але я думаю так: комунальні підприємства зроблять свою роботу, жителі нашого міста теж поставляться із розумінням до виконаної роботи, та і надалі плануємо проводити такі заходи, тож парк приведемо у належний вигляд.»

За один день неможливо усе зробити, каже Володимир Пономарчук, але учасники суботнику намагалися виконати якнайбільше клопіткої і масивної роботи. Усі, хто прибирав у парку кажуть, що і надалі братимуть участь у подібних заходах.

Микола Ревуцький, директор МКП “Бердичівводоканал”: «Ми із колективом вийшли підтримати ініціативу міського голови та міськвиконкому розпочати приведення нашого довкілля у порядок. Такі заходи потрібно проводити на усіх місцях для відпочинку і залучати до них побільше людей. Адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.»

Неля Мацюк, працівник інспекції з благоустрою: «Нас попросили допомогти прибрати парк, і наших 18 працівників дружньо вийшли навести лад, щоб у міті було чисто.»

Після того, як очистять парк, керівники міста планують перейти до робіт з очищення від сміття цукрорафінадного району та загалом Бердичева, зокрема центру міста. До участі у суботниках залучатимуть бердичівські школи та профтехучилища.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0