Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Другу перемогу на шляху до вищого ешелону бійців з ММА здобув бердичівлянин Анатолій Антонюк
Chatbox Петр
День футбола в Бердичеве. Интер ...
Time 01:10 - 29-04-2017
Не знаєш, куди діти нечистоти з убиральні? Потайки виплесни їх на вулицю та під паркан до сусідів!
Chatbox европа
ну и урод, для таких нужно 15 с ...
Time 00:47 - 29-04-2017
Роботи по реконструкції непарної колії у межах переїзду (вул. Житомирська) на етапі завершення
Chatbox Місцевий
Юрію, прокидайтесь раніше, робо ...
Time 22:45 - 28-04-2017
Не знаєш, куди діти нечистоти з убиральні? Потайки виплесни їх на вулицю та під паркан до сусідів!
Chatbox Законопослушный гр...
Мені здається визвати асенізато ...
Time 17:38 - 27-04-2017
Роботи по реконструкції непарної колії у межах переїзду (вул. Житомирська) на етапі завершення
Chatbox Петя Бампер
"За 50років не моста ні тунеля ...
Time 13:21 - 27-04-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Компроміс між міською владою та власником об’єкта на Червоній Горі у питанні щодо його призначення вельми примарний

Time Додано: п'ятниця, 02 лист. 2007, 06:00 ( більше 9 року назад )

Триповерховий житловий будинок чи дитячий садок ?... Яке призначення матиме об’єкт незавершеного будівництва, що знаходиться в районі вулиць Будьонного та Червоної Гори ? Із такими питаннями, з метою заручитися їхньою підтримкою, звернулися представники міської влади та депутатського корпусу до мешканців мікрорайону на організованих ними громадських слуханнях. Суть питання присутнім розкрив заступник міського голови Сергій Онофрійчук. За його словами, у 2004 році Міністерство оборони України через Фонд державного майна продало даний об’єкт підприємцю Миколі Кучеруку, який збирається звести там житловий будинок. Продало без згоди на це органів місцевого самоврядування. На неодноразові звернення до правоохоронних органів, каже Сергій Онофрійчук, влада міста отримувала відповідь, що процедура купівлі-продажу пройшла у межах закону, а сам власник не пристає ні на одну із пропозицій керівників Бердичева.

Компроміс між міською владою та власником об’єкта на Червоній Горі у питанні щодо його призначення вельми примарний

Сергій Онофрійчук заступник Бердичівського міського голови : «Ми готові на будь-який компроміс із власником приміщення для того, щоб викупити його. Крім того, ми готові виконати ряд пропозицій, якщо вони надійдуть, щодо виділення земельної ділянки чи, можливо, інших приміщень, або грошової компенсації. Тобто, існують різні варіанти для того, щоб підприємець не постраждав та не зазнав фінансових втрат... Але, в той же час, ми маємо задовольнити потребу мешканців мікрорайону у цій будівлі, яка зручно розташована географічно та у якій дотримані усі санітарні умови... Наголошую : претензій до власника у нас немає, у нас є прохання віднайти компромісний варіант.»

Сергія Онофрійчука підтримує представник міського голови на Червоній Горі, депутат міської ради Володимир Паціонов. Сьогодні Міністерство оборони досить активно будує квартири, каже він, а єдиний у мікрорайоні дитячий садок - переповнений та не відповідає жодним нормам.

Володимир Паціонов представник міського голови у мікрорайоні Червона Гора, депутат міської ради : «Этот вопрос необходимо было решить давно. Согласно Генеральному плану застройки Красной Горы, весь микрорайон построен вокруг этого садика. К сожалению, без учета мнения городской власти Министерство обороны Украины продало детский садик. Сложность заключается также в том, что другого места для него на Красной Горе, практически, нет. Поэтому нам приходится бороться за это недостроенное помещение, которое... должно стать детским садиком.»

Слова на підтримку будівництва дитячого садка також звучали від інших представників виконавчого комітету, депутатів міської ради, керівництва того самого єдиного дошкільного навчального закладу №11 та мешканців Червоної Гори. Власник об’єкта Микола Кучерук, як і раніше, дотримується протилежної думки.

Микола Кучерук власник об’єкту : «Я думаю, що непотрібно переступати через тих людей, які... вклали туди гроші. На сьогоднішній день... ми не переступили закон, ми придбали об’єкт законно та діємо у правових нормах. »

На питання, чи готовий він відстоювати свої інтереси у суді, Микола Кучерук відповідає ствердно.

Микола Кучерук власник об’єкту : «Так. Готовий вирішувати це питання через суд. Я неодноразово наголошував, що ті перевірки, які проводила міська ... і Генеральна прокуратура довели, що незаконного придбання тут немає.»

Пересічні червоногірці, до яких за коментарем зверталась наша знімальна група та заради яких, власне, і відбулися слухання, на камеру говорити відмовились. Кажуть, на появу дитячого садка не сподіваються.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: