Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Компроміс між міською владою та власником об’єкта на Червоній Горі у питанні щодо його призначення вельми примарний

Time Додано: п'ятниця, 02 лист. 2007, 06:00 ( більше 10 року назад )

Триповерховий житловий будинок чи дитячий садок ?... Яке призначення матиме об’єкт незавершеного будівництва, що знаходиться в районі вулиць Будьонного та Червоної Гори ? Із такими питаннями, з метою заручитися їхньою підтримкою, звернулися представники міської влади та депутатського корпусу до мешканців мікрорайону на організованих ними громадських слуханнях. Суть питання присутнім розкрив заступник міського голови Сергій Онофрійчук. За його словами, у 2004 році Міністерство оборони України через Фонд державного майна продало даний об’єкт підприємцю Миколі Кучеруку, який збирається звести там житловий будинок. Продало без згоди на це органів місцевого самоврядування. На неодноразові звернення до правоохоронних органів, каже Сергій Онофрійчук, влада міста отримувала відповідь, що процедура купівлі-продажу пройшла у межах закону, а сам власник не пристає ні на одну із пропозицій керівників Бердичева.

Компроміс між міською владою та власником об’єкта на Червоній Горі у питанні щодо його призначення вельми примарний

Сергій Онофрійчук заступник Бердичівського міського голови : «Ми готові на будь-який компроміс із власником приміщення для того, щоб викупити його. Крім того, ми готові виконати ряд пропозицій, якщо вони надійдуть, щодо виділення земельної ділянки чи, можливо, інших приміщень, або грошової компенсації. Тобто, існують різні варіанти для того, щоб підприємець не постраждав та не зазнав фінансових втрат... Але, в той же час, ми маємо задовольнити потребу мешканців мікрорайону у цій будівлі, яка зручно розташована географічно та у якій дотримані усі санітарні умови... Наголошую : претензій до власника у нас немає, у нас є прохання віднайти компромісний варіант.»

Сергія Онофрійчука підтримує представник міського голови на Червоній Горі, депутат міської ради Володимир Паціонов. Сьогодні Міністерство оборони досить активно будує квартири, каже він, а єдиний у мікрорайоні дитячий садок - переповнений та не відповідає жодним нормам.

Володимир Паціонов представник міського голови у мікрорайоні Червона Гора, депутат міської ради : «Этот вопрос необходимо было решить давно. Согласно Генеральному плану застройки Красной Горы, весь микрорайон построен вокруг этого садика. К сожалению, без учета мнения городской власти Министерство обороны Украины продало детский садик. Сложность заключается также в том, что другого места для него на Красной Горе, практически, нет. Поэтому нам приходится бороться за это недостроенное помещение, которое... должно стать детским садиком.»

Слова на підтримку будівництва дитячого садка також звучали від інших представників виконавчого комітету, депутатів міської ради, керівництва того самого єдиного дошкільного навчального закладу №11 та мешканців Червоної Гори. Власник об’єкта Микола Кучерук, як і раніше, дотримується протилежної думки.

Микола Кучерук власник об’єкту : «Я думаю, що непотрібно переступати через тих людей, які... вклали туди гроші. На сьогоднішній день... ми не переступили закон, ми придбали об’єкт законно та діємо у правових нормах. »

На питання, чи готовий він відстоювати свої інтереси у суді, Микола Кучерук відповідає ствердно.

Микола Кучерук власник об’єкту : «Так. Готовий вирішувати це питання через суд. Я неодноразово наголошував, що ті перевірки, які проводила міська ... і Генеральна прокуратура довели, що незаконного придбання тут немає.»

Пересічні червоногірці, до яких за коментарем зверталась наша знімальна група та заради яких, власне, і відбулися слухання, на камеру говорити відмовились. Кажуть, на появу дитячого садка не сподіваються.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0