Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич

Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Команда СЗОШ №1 – переможець першості з міні-футболу серед дівчат

Time Додано: неділя, 27 жовт. 2019, 12:26 ( 19 дн. назад )

На спортмайданчику, полі зі штучним покриттям, що на Червоній Горі, три дні у рамках спортивних ігор тривало змагання із міні-футболу серед школярок міста. Дівчатка відстоювали честь шкіл, у яких навчаються, й виборювали звання кращої команди, переможця першості з міні-футболу серед дівчат.

Участь у міні-футболі брали представниці 6-ти команд: 1-ої, 5-ої, 8-ої, 11-ої, 12-ої та 14 –ої шкіл. У перший етап змагань команди розділили на дві підгрупи, і кожна відіграла по дві гри. У фінальних іграх зустрілись команди 5-ої і 8-ої та 1-ої і 12-ої шкіл.

У фінальній грі за почесне третє місце, з мінімальним відривом, 1:0, перемогли учениць 8-ої школярки 5-ої школи. Під час нагородження за ІІІ місце відзначили кожну дівчинку солодким призом.

Ну а двобій за «золото» проходив за участі найсильніших, команд 1-ої і 12-ої шкіл. Фінал був напруженим, поступатись суперникам не збиралась жодна із команд. Проте саме серія пенальті показала вправність, згуртованість дівчат, їх витримку й терпіння і визначила, врешті, переможця. Із рахунком 7:6 виграли фінал учениці ЗОШ №1. Під час нагородження дівчатка 12-ої отримали свої почесні призи і найголовніше – гарний досвід гри із сильними суперницями.

Усі вітали абсолютних переможців, команду СЗОШ №1. Цьогоріч вони вперше взяли участь у подібних іграх і перемогли! Задоволені собою, вони дякують тренерам і вчителям за науку.

Отже, за підсумками цих змагань сформована збірна команда Бердичева, яка захищатиме честь на обласному етапі змагань. А взагалі, цього теплого й погожого місяця, жовтня, відбулось чимало спортивних турнірів, нагадує методист управління освіти.