Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Колишній директор Бердичівського медичного училища Андрій Крижевич відзначив своє 80-річчя

Time Додано: четвер, 29 січ. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Ця людина зуміла гідно пройти життєвими стежинами і сьогодні збирає гарний врожай у вигляді щирих слів вдячності від своїх колишніх колег та вихованців. Андрія Крижевича, який протягом 20-ти років очолював Бердичівське медичне училище, колектив закладу привітав із 80-річчям. За час свого директорства Андрій Фадейович встиг багато зробити для рідного училища, саме завдяки його зусиллям студенти отримали змогу навчатися у приміщенні, що на вул. Шевченка. Керувати завжди нелегко, говорить нинішній директор медколеджу Володимир Клименюк, у часи, коли у керма закладу стояв Андрій Крижевич, це було важче удвічі.

Колишній директор Бердичівського медичного училища Андрій Крижевич відзначив своє 80-річчя

Володимир Клименюк, директор Бердичівського медичного коледжу: «Я знав, що є така прекрасна людина, знав, наскільки він багато віддав енергії, сил і здоров’я для того, щоб наш коледж функціонував. Хотів би ще раз подякувати Андрію Фадейовичу за його плідну працю, за ті недоспані ночі, завдяки чому ми маємо можливість проводити навчання дітей у цьому приміщенні.»

Софія Блонська пропрацювала пліч-о-пліч із ювіляром 10 років. Згадує, як нелегко діставалася похвала від нього. Для цього потрібно було самовіддано працювати та щиро любити свою справу.

Софія Блонська, викладач-методист Бердичівського медичного коледжу: «Насамперед, мене вразило те, що Андрій Фадейович особисто провів розмову зі мною, поцікавившись, де я працювала, моїм ставленням до праці, моїм баченням пошуку контакту зі студентами та викладачами. Він проявляв увагу до навчально-виховного процесу, до нашої праці. Він цінив людей тих, які працюють із натхненням, із «іскринкою». Підтримував їх, радіючи за них, як за своїх дітей.»

Зі слів колишніх студенток училища, які нині працюють лікарями у медичних закладах міста та викладачами у коледжі, вони вдячні долі за те, що звела їх з Андрієм Крижевичем. Суворий та вимогливий директор допоміг дівчатам подолати першу сходинку у їхньому дорослому житті. Його настанови вони засвоїли назавжди.

Лариса Сергєєва, викладач педіатрії Бердичівського медичного коледжу: «Андрій Фадейович нас так привчив, що саме головне — то навчання. Це людина дуже серйозна, відповідальна і вимоглива — як до себе, так і до студентів. Дуже велику увагу Андрій Фадейович приділяв дисципліні. Ми його побоювались та любили водночас, тому що він завжди був справедливим і людяним.»

Алла Євстратова, викладач інфекційних хвороб Бердичівського медичного коледжу: «Я ніколи не забуду, як Ви послали нас до одного з туберкульозних диспансерів на роботу. Ви так розписали тамтешні краєвиди та красоти!.. Коли ж ми переступили поріг корпусу, виявилося, що на 1 медсестру припадає 350 хворих. Ліс навкруги і ніде нічого, а нам було ж лише по 18 років...»

У юнацькі роки він не відчував потягу ні до медицини, ні до педагогіки, зізнається ювіляр. До Брестського медичного училища вступив тому, що там хоч якось можна було прохарчуватися. Далі — навчання у медінституті, робота в одній з білоруських сільських лікарень, посада головного лікаря районної лікарні. У 62- му році Андрій Крижевич переїхав до Бердичева. Після 2-х років праці у медичному пункті заводу «Прогрес», йому запропонували посаду директора медучилища. Те, що планувалось ним, як тимчасове, говорить Андрій Фадейович, стало справою усього життя. Сьогодні він згадує ті труднощі, з якими прийшлось зустрітися на посаді директора навчального закладу.

Андрій Крижевич, ювіляр, директор Бердичівського медичного училища (1964-1984 рр.): «Первое то, что я не знал педагогики. Мне пришлось ходить на занятия к опытным педагогам, учиться и перечитать массу литературы. 11 раз я ездил на курсы повышения квалификации. Потихоньку у меня начало получаться. Я учился, трудился и других заставлял делать то же самое.»

У свої 80 Андрій Крижевич відчуває себе сповненим сил та енергії. А все тому, каже, що протягом всього життя дотримувався певних правил. Цим правилам він і сьогодні навчає молодь.

Андрій Крижевич, ювіляр, директор Бердичівського медичного училища (1964-1984 рр.): «На 1- месте идет движение... 2-й фактор здорового образа жизни — рациональное полноценное питание. Надо кушать столько, сколько требует организм, но все лишнее должно сгореть в физическом труде. На 3-м месте — наша всеобщая беда — курение.»

Якщо, окрім цього, уникати алкоголю і стресів, працювати та повністю віддаватися улюбленій справі, знову наголошує ювіляр, успіх на життєвій ниві гарантований.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0