Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
На завершення інженерного тижня у «гвардійській» школі запустили ракету
Chatbox М и х а и л К о в ...
Клево!!!
Time 15:18 - 16-02-2020
Фахівці управління Державної служби якості освіти зустрілись із представниками ДНЗ
Chatbox Ве Теор
Репортаж надзвичайно професійни ...
Time 19:16 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Наталія Герасимчук
Дякую.
Time 13:41 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Олена Лук'янюк
Вибачте за помилку! Все поправили.
Time 12:48 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Наталія Герасимчук
Молодець. Мамі і дитинці здоров ...
Time 22:01 - 24-01-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Колектив музично-драматичного театру на Європейській готується подарувати бердичівлянам «200 тисяч»

Time Додано: середа, 15 січ. 2020, 18:11 ( 3 міс. назад )

Таку назву має музична вистава за твором Шолом-Алейхема, прем’єра якої відбудеться 27-го березня, у Міжнародний день театру.

Колектив музично-драматичного театру на Європейській готується подарувати бердичівлянам «200 тисяч»

В якості режисера вистави для дорослих вперше себе пробує завідуюча методвідділом міського Палацу культури Алла Садковська. Також участь у режисурі бере Заслужений артист України, актор із 35-річним стажем Володимир Ілліч Берелет, який виконує і головну чоловічу роль - кравця Шимілє Сорокера.

Про музичну виставу власного, так би мовити, виробництва колектив міського театру мріяв давно. Коли ж взялись працювати над п’єсою «200 тисяч», то згадали, що цей твір Шолом-Алейхема у Бердичеві на сцені театру вже показували. Правда, було це 95 років тому у виконанні Московського єврейського театру, тоді виставу грали на ідиш. Через майже сторіччя уже бердичівські актори російською мовою знову розкажуть глядачам історію бідного, але талановитого єврейського кравця, який так мріяв про багатство, та потім зрозумів – не у грошах щастя.

Лише на сцені буде задіяно близько півсотні людей, багато фахівців працюють за лаштунками. Це спільна робота очолюваних Валентиною Бабич та Оленою Петрівською колективів театру і Палацу культури. Адже потрібно і створити костюми, які носили в Бердичеві у 1914-му році, і відповідні декорації підготувати. Над останніми чаклують майстри Броніслав Росовецький, Андрій Рудь, Олег Тончук. Художник-сценограф Валерій Кулавін подбає про те, аби глядачі сповна відчули атмосферу Бердичева тих часів. Над звуковим оформленням вистави працює звукорежисер Віктор Чабан, також музичну допомогу надає Сергій Ігнатенко. За хореографію відповідає керівник хореографічної групи ансамблю «Зорецвіт» Вікторія Грошева. Цей творчий колектив неодноразово з’являтиметься на сцені, адже вистава «200 тисяч» - музична, у ній органічно поєднаються акторська гра, вокал і танець. Багатьох акторів бердичівляни знають як солістів Палацу культури.

Загалом цьогоріч колектив театру планує показати ще дві власні вистави, також у лютому для тих, хто ще досі не бачив або хоче насолодитись іще раз, повторять «Фріду». Що ж до вистави «200 тисяч», то її показ відбудеться 27-го березня. Квитки можна буде придбати в касі театру вже найближчим часом, їхня вартість – до 120 гривень.

Репортаж Інни Плесної

Chatbubbles Коментарів: 0