Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Колектив Бердичівського педагогічного коледжу із творчим візитом відвідав столицю Волині

Time Додано: четвер, 13 бер. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Чимало творчих здобутків має у своєму багажі колектив Бердичівського педагогічного коледжу. Географія міст, де знають та цінують пісенну, танцювальну та інструментальну майстерність студентів та викладачів закладу, розширюється. Нещодавно бердичівляни відвідали Волинь. Із широкою програмою вони виступили перед колегами із Луцького педагогічного коледжу та вихованцями Волинського обласного ліцею посиленої військово-фізичної підготовки.

Колектив Бердичівського педагогічного коледжу із творчим візитом відвідав столицю Волині

Валентина Султанбагомаєва ст. викладач Бердичівського педагогічного коледжу: "Ця програма включала різноманітні жанри: сольний, вокальний та класичний спів, інструментальне соло. Усіх дуже вразила духовна музика і виступ народного хору... під керівництвом Василя Пупіна. У репертуарі хору були пісні про Україну, про Волинь, ... жартівливі пісні та багато іншого."

Волинь – край, що славиться своїми пісенними традиціями, говорять студенти, тому до поїздки готувалися ретельно і не один день.

Юрій Друг студент Бердичівського педагогічного коледжу: "Ми знаємо, на якому рівні знаходиться співоче мистецтво на Західній Україні, тому хотілося проявити себе із найкращого боку. Дуже хвилювалися перед концертом, адже виступали перед студентами та викладачами такого ж музичного відділення, як наше. Думаю, що нам вдалося показати себе."

Виступи гостей лучани сприйняли тепло, говорять бердичівські педагоги, атмосфера, що царювала на святі, була справді особлива. Не обійшлося і без подарунків: нинішні та майбутні освітяни обмінялися пам’ятними сувенірами. Додому колектив педколеджу також привіз подяку за майстерне виконання.

Валентина Султанбагомаєва ст. викладач Бердичівського педагогічного коледжу: "Із поїздки ми винесли чимало корисного. Це, насамперед, культура слухача. На сьогодні цей чинник має неабияке значення для нас, виконавців. Що ж вони у нас перейняли ? Наш профессіоналізм..."

Зі слів студентів, ця поїздка запам’ятається: чимало приємних вражень викликало у них спілкування зі своїми товаришами та екскурсії Луцьком.

Дарина Салій студентка Бердичівського педагогічного коледжу: "Місто вразило мене своєю чистотою та охайністю. Люди там надзвичайно привітні, у них досить високий рівень культури. Ми познайомилися із новими людьми, під час прес-конференції обмінювалися досвідом зі студентами. Вони нам розповіли про свій навчальний заклад, ми їм – про наш. Навіть нотами обмінялися..."

У Бердичеві є чимало людей, не байдужих до мистецтва, говорять у педколеджі та висловлюють подяку за організацію поїздки керівництву закладу, студентському профспілковому комітету, міській владі та численним спонсорам.

Валентина Султанбагомаєва ст. викладач Бердичівського педагогічного коледжу: "Це директор Парку культури та відпочинку Олена Кухарчук, директори Центрального та Привокзального ринків Микола Адамчук та Роман Левицький, інші керівники: пивовареного заводу – Леон Ліпецький, хлібозаводу – В’ячеслав Бурлака, заводу "Прогрес" Михайло Юрьєв. Завдяки цим людям діти поїхали до Луцьку безкоштовно."

У травні у Бердичівському педагогічному коледжі проводитимуть День відкритих дверей. Очікується, що на свято із зустрічним візитом приїдуть лучани. Таким чином, сподіваються у закладі, буде зроблено ще один крок до подальшого тісного співробінтицтва.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0