Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Колектив Бердичівського педагогічного коледжу із творчим візитом відвідав столицю Волині

Time Додано: четвер, 13 бер. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Чимало творчих здобутків має у своєму багажі колектив Бердичівського педагогічного коледжу. Географія міст, де знають та цінують пісенну, танцювальну та інструментальну майстерність студентів та викладачів закладу, розширюється. Нещодавно бердичівляни відвідали Волинь. Із широкою програмою вони виступили перед колегами із Луцького педагогічного коледжу та вихованцями Волинського обласного ліцею посиленої військово-фізичної підготовки.

Колектив Бердичівського педагогічного коледжу із творчим візитом відвідав столицю Волині

Валентина Султанбагомаєва ст. викладач Бердичівського педагогічного коледжу: "Ця програма включала різноманітні жанри: сольний, вокальний та класичний спів, інструментальне соло. Усіх дуже вразила духовна музика і виступ народного хору... під керівництвом Василя Пупіна. У репертуарі хору були пісні про Україну, про Волинь, ... жартівливі пісні та багато іншого."

Волинь – край, що славиться своїми пісенними традиціями, говорять студенти, тому до поїздки готувалися ретельно і не один день.

Юрій Друг студент Бердичівського педагогічного коледжу: "Ми знаємо, на якому рівні знаходиться співоче мистецтво на Західній Україні, тому хотілося проявити себе із найкращого боку. Дуже хвилювалися перед концертом, адже виступали перед студентами та викладачами такого ж музичного відділення, як наше. Думаю, що нам вдалося показати себе."

Виступи гостей лучани сприйняли тепло, говорять бердичівські педагоги, атмосфера, що царювала на святі, була справді особлива. Не обійшлося і без подарунків: нинішні та майбутні освітяни обмінялися пам’ятними сувенірами. Додому колектив педколеджу також привіз подяку за майстерне виконання.

Валентина Султанбагомаєва ст. викладач Бердичівського педагогічного коледжу: "Із поїздки ми винесли чимало корисного. Це, насамперед, культура слухача. На сьогодні цей чинник має неабияке значення для нас, виконавців. Що ж вони у нас перейняли ? Наш профессіоналізм..."

Зі слів студентів, ця поїздка запам’ятається: чимало приємних вражень викликало у них спілкування зі своїми товаришами та екскурсії Луцьком.

Дарина Салій студентка Бердичівського педагогічного коледжу: "Місто вразило мене своєю чистотою та охайністю. Люди там надзвичайно привітні, у них досить високий рівень культури. Ми познайомилися із новими людьми, під час прес-конференції обмінювалися досвідом зі студентами. Вони нам розповіли про свій навчальний заклад, ми їм – про наш. Навіть нотами обмінялися..."

У Бердичеві є чимало людей, не байдужих до мистецтва, говорять у педколеджі та висловлюють подяку за організацію поїздки керівництву закладу, студентському профспілковому комітету, міській владі та численним спонсорам.

Валентина Султанбагомаєва ст. викладач Бердичівського педагогічного коледжу: "Це директор Парку культури та відпочинку Олена Кухарчук, директори Центрального та Привокзального ринків Микола Адамчук та Роман Левицький, інші керівники: пивовареного заводу – Леон Ліпецький, хлібозаводу – В’ячеслав Бурлака, заводу "Прогрес" Михайло Юрьєв. Завдяки цим людям діти поїхали до Луцьку безкоштовно."

У травні у Бердичівському педагогічному коледжі проводитимуть День відкритих дверей. Очікується, що на свято із зустрічним візитом приїдуть лучани. Таким чином, сподіваються у закладі, буде зроблено ще один крок до подальшого тісного співробінтицтва.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0