Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Книги — морська глибина...

Time Додано: середа, 12 серп. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Слова промчать, написане залишиться — під таким девізом у бібліотеці Бердичева пройшла зустріч бібліотекарів області.

Книги — морська глибина...

Людмила Лисюк, директор БЦМБС: «На базі міської бібліотеки часто проводяться обласні семінари, дні бібліотекаря, дні інформації. Сьогодні тут проводиться День обласної наукової бібліотеки. Цей захід — обмін досвідом, але в основному, це презентація житомирської обласної наукової бібліотеки.»

Валерія Трохименко, директор ЖОУНБ ім. О. Ольжича: «Обласна бібліотека є методичним центром для бібліотек області. Щороку ми відвідуємо приблизно 5-6 районів з метою вивчення стану справ у бібліотеці, надання методичної і практичної допомоги, проведення різних заходів.»

У наш час інформаційних технологій людям потрібно нагадувати про книгу як про одне з найневичерпніших джерел знань. Вона є коштовним надбанням народу, вважає Валерія Трохименко.

Валерія Трохименко, директор ЖОУНБ ім. О. Ольжича: «Сьогодні новий час, нові технології, скрізь панує інтернет. Але в той же час є велика кількість людей, які ще не вміють користуватися інтернетом. Також не все ще висвітлено у світовій мережі, що колись було надруковано. І є люди, яким найбільше задоволення приносить відчуття запаху книги, можливість її подивитися і почитати.»

На семінарі хранителі духовної спадщини народу обмінялися досвідом та представили свої мультимедійні проекти з метою привернути увагу людей до цінності книги.

Людмила Баздирєва, зав. відділом читальних зал ЖОУНБ: «Кращим бібліотекам області ми завжди презентуємо свої мультимедійні проекти. Це нова форма роботи з читачами. На День ЖОУНБ в Бердичеві ми привезли проект про трьох визначних письменників України та Росії: Шевченка, Гоголя і Пушкіна.»

Гості із Житомира презентували працівникам Бердичівської бібліотеки не лише свої проекти, а й роботи бібліотекарів інших областей. Лариса Мозгова, завідуюча відділом нових бібліотечних технологій, подарувала міській бібліотеці книгу пам’яті «Мы не должны бояться никаких страданий». ЇЇ рекомендують переглянути усім бажаючим, оскільки в книзі вміщенні відомості про розстріляних під час революції людей у Росії. Мета таких проектів активізувати краєзнавчу роботу усіх бібліотек області, спонукати молодь до вивчення історії своєї малої Батьківщини, та поглиблювати знання про визначних постатей не лише свого краю, а й України.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0