Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Клуб для дівчат «Перлина» повернувся з літньої відпустки

Time Додано: п'ятниця, 10 вер. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

«Ти знаєш, що ти – «Перлина»? Ти знаєш про це, чи ні? Усмішка твоя єдина, мука твоя єдина, очі твої одні». Ось так, перефразувавши рядки українського класика, можна отримати гасло дівочого клубу, який відтепер щочетверга знову збиратиметься у кафе “Молодіжне”.

Клуб для дівчат «Перлина» повернувся з літньої відпустки

Після тримісячних літніх канікул клуб для дівчат «Перлина» відновив свою роботу. Як і два попередні, третій сезон відкрився за підтримки Всеукраїнської громадської організації «АСЕТ», що займається профілактикою шкідливих звичок серед молоді.

Ніла Голубнича, волонтер ВГО «АСЕТ», організатор клубу «Перлина»: «В Україні працює вона майже сім років, маємо центральний офіс у Житомирі, волонтерів у Бердичеві, котрі займаються профілактикою. Наш клуб “Перлина” є альтернативою для молоді. Хочемо показати, що можна відпочивати і веселитися без наркотиків. Цигарок та алкогольних напоїв”.

«Перлиною» клуб називається тому, що його учасниці такі ж ніжні та дорогоцінні, як і каміння, народжене морем, розповідає Ніла Голубнича. Тут дівчата дізнаються про своє життєве призначення, опановують мистецтво поведінки з представниками протилежної статі, вчаться бути щасливими. Про що говоритимуть наступної зустрічі, вирішують спільно.

Наталія, член команди «Перлина»: «Ми даємо перелік тем, а дівчата обирають якусь для обговорення. Цікавляться субкультурами, відносинами з хлопцями, зовнішністю, макіяжем, правопорушеннями. Ми навіть міліціонера до себе запрошували”.

Аби відповісти на всі дівочі питання, спікери користуються підручниками, інтернет-джерелами і власним досвідом. Одна з них, Уляна Поліщук, ще й досі пам’ятає, як, будучи звичайною «перлинкою», завдяки клубу знайшла спільну мову з батьками.

Уляна Поліщук, спікер клубу «Перлина»: «На одному з засідань я почула банальну фразу: “Ваші батьки — найкращі”. Але того вечора вона відкрилась мені по-новому. Я скористалась порадою написати своїм батькам листа і відтоді усвідомила, що мої батьки дійсно найкращі і бажають мені добра. Тому нині я спікер, передаю мої знання іншим дівчаткам для того, аби вони відкрили очі на багато речей”.

Дехто приходить до клубу разом з мамами. Ті кажуть: завдяки «Перлині» їхні доньки змінюються на очах.

Тетяна Гуральська, мама учасниці клубу «Перлина»: «Я дуже рада, що є такі волонтери у нашому місті, котрі взяли на себе ношу допомогти татам і мамам у вихованні дітей, щоб ті побачили здорову альтернативу не дуже хорошим закладам”.

Наталія Ніколайчук, мама учасниці клубу «Перлина»: «Я вже вдруге сюди з донькою приходжу, її сюди в 13 років взяли . Мені подобається, що вона відвідує клуб. Вона зрозуміла, що є особливою, нам свого часу такого не говорили, ми всі були однакові”.

На першій зустрічі нового сезону дівчата зав’язали між собою дружбу, таку ж міцну та нерозривну, як і клубок ниток. Триріччя клубу відзначили святковим тортом та іншими ласощами. Але не лише за «солодкі столи» дівчатам подобається «Перлина».

Дарина Кондратюк, учасниця клубу «Перлина»: «Ніла є моїм найкращим другом, вона мене сюди привела і подарувала стільки друзів. В мене їх ніколи стільки не було”.

Надія Ніколайчук, учасниця клубу «Перлина»: «Я дізналась про те, що я особлива, повірила в себе, зрозуміла, що попри все, в мене є життя, батьки і друзі”.

«Перлинки» збираються щочетверга о п’ятій вечора в кафе «Молодіжне». До свого клубу організатори запрошують дівчат віком 14-16 років, яким цікаво почути про...

Ніла Голубнича, волонтер ВГО «АСЕТ», організатор клубу «Перлина»: «Їхнє призначення. Призначення як дівчини, дочки, мами, нареченої. Зимою будемо говорити про хлопців, про те, яким повинен бути майбутній чоловік. А навесні говоритимемо про сім’ю і шлюб, буде багато сюрпризів та подарунків”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0