Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Класика на електрогітарі — цим намагався здивувати людей бердичівський музикант-самоучка

Time Додано: четвер, 08 квіт. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Класична музика починає звучати по-новому, більш осучаснено. Такою її намагається робити один із небагатьох у Бердичеві музикантів-самоучок Сергій Іващенко. Більше 15-ти років він грає для себе, для друзів та близьких. Нещодавно Сергій вирішив винести свою творчість на широкий загал. Перш за все, каже чоловік, це перевірка самого себе. В одній із зал музичного відділення педагогічного коледжу Сергій Іващенко виступив перед бажаючими послухати твори світових класиків, а також відіграв одну із своїх власних композицій.

Класика на електрогітарі — цим намагався здивувати людей бердичівський музикант-самоучка

Сергій Іващенко, музикант: «Чтобы создать такую программу, нужно много времени и внимания. Над композицией, которая длится 3-4 минуты, можно работать месяц-полтора, а то и год, и три. Классическая программа у меня длится 20 минут. Над ней я работал около 10 лет. Паралельно работал над современными виртуозами. Они у меня получились буквально за три месяца.»

Кумири у класичній музиці, говорить Сергій Іващенко, це Паганіні, Моцарт, Бах. Кумири сьогодення — Джо Сатріані, Стів Вай, Петруччо. Деякий час на Сергія дуже впливала творчість гурту Metallika.

Сергій Іващенко, музикант: «Эта техника и это музыкальное мышление на таком высоком уровне, что можно говорить о том, что это классика современной электрогитары. Сейчас этот инструмент на хорошем развитии. Я сочиняю свою музыку. Для того, чтобы она получалась, нужно проиграть уже существующую. В дальнейшем можна пытаться делать что-то хотя бы не хуже и, дай Бог, лучше.»

У колекції власних творів Сергія уже є 5 композицій. До них залишилось лише підібрати “мінусовки”. Цим видом мистецтва планує займатися професійно. Щоправда, каже, його музика дещо оригінальна, її може відчути та зрозуміти не кожен. Поки що Сергій працює вчителем фізкультури в одній із шкіл міста і вже навчає грі на гітарі людей, які мають до цього хист і бажання.

Наталія Вінічук: «Ця людина настільки талановита і так передала через гру на інструменті свої почуття. Мені сподобались як класика, так і сучасна музика. Було дуже досконало виконано.»

Валентина Султанбагомаєва: «Кожна людина повинна більше слухати таку музику і бувати на таких концертах. На жаль, інструментальна музика не завжди сьогодні може заполонити душі і серця наших людей. Особливо для підростаючого покоління потрібно відчувати музику, відрізняти хорошу, що сьогодні і прозвучала.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0