Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Кількість відкритих люків на вулицях міста не зменшується

Time Додано: п'ятниця, 22 серп. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Валерій Броніч одягає рукавиці і спускається до зливового колодязю, щоб очистити від сміття. Його глибина — до півтора метри. Такі бувають і до 5-ти, і ця важка ручна праця може забрати день, а то й два, говорить робітник. До того ж — заважає сморід. Плата — мінімальна. Люди ж залишають у відкритих люках що завгодно.

Кількість відкритих люків на вулицях міста не зменшується

1. Валерій Броніч, робітник із догляду за зливовою каналізацією КП “ШЕД” м. Бердичева: “Хотів би звернути увагу, щоб вони більше не смітили, це тяжко прибирати. Мали б якусь совість і поважали людей! Спробуй це все вичистити — ці пакети. Є ж для того смітники, контейнери — хай туди кидають. Хай решітки не крадуть!”

Цей люк на Новоіванівській обійшовся шляхово-експлуатаційній дільниці у 2 тисячі 200 гривень. Такі очисні роботи у місті проводять лише 4 людини, не кожен хоче вигрібати сміття.

Віктор Волківський, начальник КП “ШЕД” м. Бердичева: “У нас на балансі — понад 200 зливових люків. Загальна площа закритої зливової каналізації — 29 км., а відкритої — 26 км. Все це ми обслуговуємо. Але в чому проблема? Люди ці люки знімають, просто крадуть і здають на металобрухт! Якщо брати вартість 1 зливової решітки, то найдешевша, яку ми робимо самі, - 650 гр. Якщо її замовляти, то це коштує 1400 гр.”.

На вулицях міста зливові колодязі без решіток вже стали звичним явищем. Вночі відкриті люки чатують на перехожих. Вони можуть стати пастками і для водіїв.

Віктор Волківський, начальник КП “ШЕД” м. Бердичева: “Я б хотів звернутися до тих, хто це робить. Вони не стільки заробляють, скільки наносять збитки нашому місту та нам самим. Туди може потрапити дитина. А відповідати будемо ми, як балансоутримувач. А в чому наша вина? Це ж потрібне велике фінансування! Тільки на одній Низгірецькій треба 8 таких люків встановити! А мінімально кожний коштує 650 гр.”.

Декілька люків без решіток можна побачити на кінцевій зупинці

дев’ятки по вулиці Низгірецькій.

Підприємство “ШЕД” не один раз зверталося із заявами до міліції із проханням перевірити роботу приймальних пунктів металобрухту. Працівниками міського відділу внутрішніх справ протягом року виявлено 10 фактів крадіжки водозливних решіток.

Олександр Велімовський, начальник сектору дільничних інспекторів Бердичівського МВ УМВС України в Житомирській області: “Працівники нашої служби затримали 2 особи, які тривалий час протягом року займалися крадіжками зливових решіток. За даним фактом порушено кримінальну справу. Ці особи притягнуті до кримінальної відповідальності. Матеріали відправлені до суду. Там було зафіксовано 4 факти крадіжок. Це по вулицях Димитрова, Новоіванівській, Богдана Хмельницького”.

Міліціянти стверджують, що майже у всіх випадках вони встановили осіб, які скоїли крадіжки. Та кількість «чорних пасток» без решіток у місті не зменшується. Їх продовжують зривати.

Олександр Велімовський, начальник сектору дільничних інспекторів Бердичівського МВ УМВС України в Житомирській області: “При встановленні, скільки коштує люк або решітка, приймається рішення про порушення кримінальної справи або про відмову у її порушенні. Якщо відмовляється, то дана особа притягується за статтею 51 КУ “Про адміністративні порушення”. Це скоєння дрібної крадіжки. Якщо вартість викраденого перевищує 800 гривень, то порушується кримінальна справа”.

Правоохоронці пропонують ШЕД проводити спільні рейди. Вони обіцяють: крадіїв будуть затримувати і далі.

Олександр Велімовський, начальник сектору дільничних інспекторів Бердичівського МВ УМВС України в Житомирській області: “Офіційні пункти прийому металобрухту вже тривалий час не займаються таким прийомом, а надають нам допомогу. Завдяки одному з них, ці особи були затримані, і справа була передана до суду”.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0