Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Хворого пенсіонера прямо на зупинці побив водій однієї із маршруток

Time Додано: середа, 02 січ. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Олексій Мулярчук розповідає, що повертався із лікарні, при собі мав посвідчення ліквідатора аварії на Чорнобильській станції. Але водій його підвезти відмовився, а потім відлупцював за те, що чоловік не так зачинив двері.

Хворого пенсіонера прямо на зупинці побив водій однієї із маршруток

Олексій Мулярчук, пенсіонер: “Підійшов на остановку під'їхати до площі по чорнобильському. Він сказав, що не можна. Я закрив двері і відійшов. Він вибіг і ногами почав бити. Я впав, він викрутив мені руку”.

Про те, що сталося на зупинці “Лікарня” одна із жінок, яка бачила все на власні очі, повідомила до виконкому. Там провели спеціальне засідання, аби визначити, чи порушив водій маршрутки правила перевезення пасажирів.

свідок: “Вийшов чоловік, за ним вибігає водій. Почав його бити в голову. Той дядько впав, він його ногами. Усі люди почали кричати. А він каже: “А що він дверима хлопає”? Той дєд на карачках, встав, а він його знов б'є”.

Водій із вісімнадцятирічним стажем виправдовується, що був у стані афекту, бо пенсіонер грюкнув дверима. А не взяв пасажира тому, що їхав по іншому маршруту.

Ігор Трофимчук, водій мікроавтобуса: “Я йому не відмовив, сказав, що їду по другому маршруту. І він ні зтого, ні з сього — хлопок. Я не думав, що це даже цей дєд. Вискочив. Це настало було неожиданно для мене. Така сила. Страх взяв. Я не кажу. Я не хотів його чіпати”.

Мікроавтобус, на якому їхав Ігор Трофимчук був не його, каже він, а тестя, який працює на перевізника. Тимчасової трудової угоди родичі не укладали. Власник маршруту запевняє, що передача відбулася без його відома.

Чи були на зупинці хуліганські дії, з'ясовуватиме міліція. Туди пенсіонер написав заяву.

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: “Ми піднімемо питання про подальшу працю цього найманого працівника, який допустив водіння транспортним засобом на даному маршруті без документів. Це буде враховано при проведенні конкурсу по перевезеннях, який проводитиметься 22 січня”.

Чемні водії на міських маршрутах — у дефіциті, говорить заступник міського голови. Але відповідальність через це із них знімається. Грубіянів звільнятимуть, каже Сергій Онофрійчук.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0