Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Християни віри Євангельської України зібралися на ХІ-й фестиваль «Діти з вірою у майбутнє»

Time Додано: вівторок, 06 квіт. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Вже водинадцяте у дні, коли відзначається свято Христового Воскресіння, Житомирське обласне управління Союзу вільних церков християнської віри євангельської України влаштовує фестиваль. Дорослі християни вірять в Ісуса й розуміють значення Великодня, кажуть представники Церкви, отже одним із головних їхніх завдань є виховання любові до Христа у дітей.

Християни віри Євангельської України зібралися на ХІ-й фестиваль «Діти з вірою у майбутнє»

Олексій Забєлін, ст. пресвітер Житомирського обласного управління СВЦХВЄУ: «На наших фестивалях ми, окрім усього, намагаємося займатися благодійністю: цьогоріч, зокрема, сюди було запрошено дітей з кризових сімей, для яких підготували подарунки. Цим самим хочеться послужити людям не лише словом, а й ділом... Фестиваль цей є не лише чимось високодуховним, а й просто святом весни, святом пори року, коли все просинається. Дуже важливо, аби всі зрозуміли: Христос воскрес і природа воскресла разом із ним.»

Головними героями фестивалю традиційно стали діти — це і понад 80 виконавців, і ті, хто виховується у «кризових сім’ях». До участі у заході, окрім вихованців недільних шкіл церков християнської віри євангельської, долучилися пісенні й танцювальні колективи позашкільних закладів міста, району й області: несправедливо було б привласнювати величне свято лише собі, кажуть євангелісти. Пасха — то не лише крашанки й паски, продовжують вони, Пасха — то є Христос.

Ісус не лише воскрес сам, надію на воскресіння він подарував усім людям. Цьому та багато чому іншому вчать маленьких мешканців міста та району у недільних школах. Вихователі кажуть: вони радіють із того, що бачать, як хлопчики й дівчатка змінюються на очах, стаючи слухнянішими та шанобливішими до батьків. Такі діти, констатують педагоги, все частіше намагаються вчиняти по житті так, як це робив Христос.

Олена Силка, вчителька недільної школи церкви «Відродження» (м. Бердичів): «Недільні школи, що існують при наших церквах, є додатковим заохоченням до вивчення Біблії. Дитячі серця є найчистішими, вони не заплямовані знанням про гріх, і ми стараємося, аби на цей благодатний ґрунт було посіяне гарне зерно...»

Щороку євангелісти ретельно готуються до фестивалю. На плечі дорослих лягають обов’язки організаторів та чарівників, юні прихожани також з особливим відчуттям чекають виходу на сцену. Вони знають, що виступатимуть не лише перед тими, кому їхні таланти вже й так відомі. Можливо, серед присутніх знайдеться і той, хто все ще роздумує, відкривати двері Ісусу чи ні. Саме один із дитячих виступів може підштовхнути таку людину до найвідповідальнішого кроку у її житті. І тоді через рік вони вже разом святкуватимуть перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю.

Олексій Забєлін, ст. пресвітер Житомирського обласного управління СВЦХВЄУ: «Дорогі мешканці міста та району! Від щирого серця хочемо привітати вас зі святом Христового Воскресіння. Бажаємо щастя у родинах, здоров’я, аби діти ваші були здоровішими, міцнішим й слухнянішими. Хай свято це принесе радість до ваших домівок, у кожне серце. Бажаємо, аби разом з усіма учасниками фестивалю ви могли порадіти тому, що Бог живий, що Він Воскрес.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0