Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Християни відзначили Вознесіння Господнє

Time Додано: четвер, 13 трав. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Католики та православні відзначили Вознесіння Господнє, одне із 12-ти найбільших свят у церковному році. Після Воскресіння Ісус Христос ще 40 днів перебував на землі та являвся свої учням, аби міцніше утвердити їхню віру. У церкві цього дня згадують останню зустріч Спасителя з апостолами. Він розповів тим про довгу розлуку, про те, що має піти до Бога та зайняти Своє місце по праву руку від нього.

Християни відзначили Вознесіння Господнє

Протоієрей Віталій Бойков, благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору: «Господь благословил учеников, начал Возноситься на небо, и облако скрыло Его из вида. Ученики долго еще обращали свой взор к небу. Тогда пришли два ангела и сказали им: “Мужи галилейские, что вы стоите и смотрите? Иисус, Вознесшийся на небо, таким же образом придет к вам.” Это было подтверждение слов Спасителя, что Он готовит им место на небесах.»

Те, що Господь перебував на землі 40 днів не випадково, каже отець Віталій. Число 40 вважається священним у церкві.

Протоієрей Віталій Бойков, благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору: «Господь, когда родился, через 40 дней настали бедствия в Египте; когда Он принял крещение в Йордане, через 40 дней Он пошел в Йорданскую пустыню, чтобы быть искушаемым дьяволом. По прошествии Воскресенья, Он 40 дней пребывал на земле. Подобно тому и душа человека 40 дней пребывает на земле, чтобы потом стать перед Господом на суд.»

Ісус Христос вознісся на небо з гори Єлеонської. Саме там його зрадив Іуда і звідти починався Його шлях на Голгофу. Після Вознесіння Ісус відкрив дорогу на небеса усім віруючим, говорять святі отці. Через те, що люди мають першорідний гріх, шлях до Бога тернистий, вузький та складний. Ісус перший, хто відкрив його людям, хто Своїм прикладом мученицької смерті показав, що життя після смерті набагато краще. Апостоли не сумували, коли Христос залишив їх, навпаки — вони раділи з того, що їхній Учитель проситиме за них у Духа Святого. Багато праведників стали розповсюджувати Слово Боже, чим допомагали людям зміцнити віру, або віднайти її.

Єдиний спосіб потрапити до Спасителя, нагадують священники, це вірувати, справами добрими та думками праведними накопичувати собі скарби на небі.

Протоієрей Віталій Бойков, благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору: «И тогда исполнятся слова Христа: “Где сокровища ваши, там и сердце ваше будет!” Мы тогда устремимся к небу, будем сонаследниками Царства Божия и обретем вожделенное небесное отечество. С праздником, братья и сестры, Вознесения Господа Бога и Спаса нашего Иисуса Христа.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0