Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Храмове свято на честь 252-ої річниці коронації Чудотворної Ікони Матері Божої Бердичівської

Time Додано: вівторок, 22 лип. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Із самого ранку на площі перед Костелом Босих Кармелітів - тисячі прочан із різних куточків України та країн близького і далекого зарубіжжя. Вже протягом багатьох років Бердичівський Санктуарій є місцем, де Діва Марія стала для численних паломників учителькою духовного життя та зростання їхньої віри. Бердичівську Мадонну називають заступницею нашого міста та всієї України.

Храмове свято на честь 252-ої річниці коронації  Чудотворної Ікони Матері Божої Бердичівської

Ян Нємєц, Єпископ Помічник Кам’янець-Подільської Єпархії РКЦ України: "Це особливий час паломництва. Ми приходимо до Матінки Божої, щоб вчитися у Неї найважливішого - вчитися прийняти Ісуса Христа у своє життя. Мати Божа була відкрита для Ісуса Христа. Нам всім треба вчитися у Неї, як прийняти в особливий спосіб Бога в своє життя. Тобто, - Бога та Божі заповіді".

Храмове свято на честь 252-ої річниці коронації Чудотворної Ікони Матері Божої Бердичівської зібрало біля храму понад 15 тисяч чоловік — не лише католиків, а й православних і просто небайдужих людей. У своїх молитвах вони прагнуть духовного та фізичного зцілення. Наймолодшому паломнику - 10 місяців, найстаршому - понад 80 років. Люди прийшли та приїхали на свято сім’ями.

Тетяна Тарарай, житомирянка: "Я вже не вперше у Бердичеві. Кожний раз маю якусь мету. Мені тут цікаво, збираються люди, єдині духом. У них одна ціль - йти до Матінки Божої. Знаємо, що Вона - наша заступниця. І ми повертаємося із Бердичева з надією, що можемо прожити цілий рік, що за нас турбуються та моляться".

Віряни молитовними співами благословляли Царицю Кармелю.

У світі є лише близько 20 коронованих ікон, одна з них - Матері Божої Бердичівської. Саме з її образом у 2001 році Папа Іоан Павло Другий розпочав своє паломництво Україною.

На месу до Бердичева прибули представники багатьох католицьких орденів нашої країни. Серед вищого духовенства - Апостольський Нунцій в Україні архієпископ Іван Юркович та Єпископи-Ординарії різних дієцезій, у тому числі - Phіlіp Boyce з Ірландії, а також - Єпископи Помічники та Вищі Настоятелі.

На святі були присутні обласні, міські та районні керівники.

Урочисту службу провів Архіепископ Іван Юркович. Він назвав цю зустріч численних паломників важливим виявом духовної подорожі назустріч Матері Нашого Господа.

Іван Юркович, Архієпископ, Апостольський Нунцій

в Україні: "Лише коли Бог - великий, людина є великою", - говорить Папа. Через Марію ми можемо цю істину повністю зрозуміти. Ми не маємо відриватися від Бога, а маємо робити Його присутнім, чинити так, щоб Він був великим у нашому житті. У цей спосіб ми також стаємо подібними Йому, тоді і вся краса Божа стає також нашою. Застосуймо це до нашого життя. Дуже важливим є те, щоб Він був великим поміж нами у суспільному та приватному житті".

Апостольський Нунцій в Україні побажав усім у дні святкування 1020-ї річниці хрещення Київської Русі, аби ця подія стала моментом єднання народів. Під час служби на площі перед Костелом Босих Кармелітів віряни молилися за всіх християн, за всіх людей доброї волі, прославляючи Божу Матір - приклад безмежної віри, надії та любові.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0