Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Хочеш до школи — пройди медогляд

Time Додано: п'ятниця, 27 серп. 2010, 06:00 ( близько 7 року назад )

Аби уникнути трагедій, пов’язаних із заняттями дітей на уроках фізкультури, що свого часу мало не одна за однією сколихнули усю країну, на початку року Кабінет міністрів України ввів зміни до порядку медико-профілактичного огляду школярів. Згідно нього, учні 3-х та 6-х класів, а також учениці 8-х до 1-го вересня повинні мати на руках довідку про проходження комплексного медогляду, в котрій буде вказано до якої з трьох груп з фізичної підготовки їх віднесено.

Хочеш до школи — пройди медогляд

Ірина Головченко, зав. педіатричним відділенням дитячої поліклініки: “Усі ці профогляди ми провели весною 2010-го року, оглянувши дітей 3, 6-х класів, а також дівчат 8-х класів. Діти, які тоді не відвідали нас, мають пройти медогляд зараз. Лікарі видадуть довідку з заключенням та зазначенням типу фізкультурної групи. Всі ті, хто пройшов медогляд весною, приносити довідки до шкіл не повинен.”

Після так званої проби Фур’є кожного зі школярів вищевказаного віку, згідно резервів їхньої серцево-судинної системи, направлять до основної, підготовчої або спеціальної групи. Аби ті, хто не пройшов медогляд весною, не тягнув до останнього, медики нагадують про необхідність візиту до поліклініки. Інакше, обіцяють, до занять не допустять.

Ірина Головченко, зав. педіатричним відділенням дитячої поліклініки: “Відповідну інформацію ми вже довели до лікарів поліклініки, сімейних лікарів амбулаторій, медичних працівників у школах. Взагалі, ця процедура пов’язана з новим положенням про медико-педагогічний контроль за уроками фізвиховання. Кожній дитині визначається група з фізкультури... Всі ви знаєте про трагічні випадки, котрі мали великий резонанс, тож хто не пройшов медогляд та не здав пробу Фур’є, не будуть допущені до занять у школі і, відповідно, не будуть атестовані.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0