Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:smile:
Time 01:10 - 20-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Хочеш до школи — пройди медогляд

Time Додано: п'ятниця, 27 серп. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Аби уникнути трагедій, пов’язаних із заняттями дітей на уроках фізкультури, що свого часу мало не одна за однією сколихнули усю країну, на початку року Кабінет міністрів України ввів зміни до порядку медико-профілактичного огляду школярів. Згідно нього, учні 3-х та 6-х класів, а також учениці 8-х до 1-го вересня повинні мати на руках довідку про проходження комплексного медогляду, в котрій буде вказано до якої з трьох груп з фізичної підготовки їх віднесено.

Хочеш до школи — пройди медогляд

Ірина Головченко, зав. педіатричним відділенням дитячої поліклініки: “Усі ці профогляди ми провели весною 2010-го року, оглянувши дітей 3, 6-х класів, а також дівчат 8-х класів. Діти, які тоді не відвідали нас, мають пройти медогляд зараз. Лікарі видадуть довідку з заключенням та зазначенням типу фізкультурної групи. Всі ті, хто пройшов медогляд весною, приносити довідки до шкіл не повинен.”

Після так званої проби Фур’є кожного зі школярів вищевказаного віку, згідно резервів їхньої серцево-судинної системи, направлять до основної, підготовчої або спеціальної групи. Аби ті, хто не пройшов медогляд весною, не тягнув до останнього, медики нагадують про необхідність візиту до поліклініки. Інакше, обіцяють, до занять не допустять.

Ірина Головченко, зав. педіатричним відділенням дитячої поліклініки: “Відповідну інформацію ми вже довели до лікарів поліклініки, сімейних лікарів амбулаторій, медичних працівників у школах. Взагалі, ця процедура пов’язана з новим положенням про медико-педагогічний контроль за уроками фізвиховання. Кожній дитині визначається група з фізкультури... Всі ви знаєте про трагічні випадки, котрі мали великий резонанс, тож хто не пройшов медогляд та не здав пробу Фур’є, не будуть допущені до занять у школі і, відповідно, не будуть атестовані.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0