Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Хочеш до школи — пройди медогляд

Time Додано: п'ятниця, 27 серп. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Аби уникнути трагедій, пов’язаних із заняттями дітей на уроках фізкультури, що свого часу мало не одна за однією сколихнули усю країну, на початку року Кабінет міністрів України ввів зміни до порядку медико-профілактичного огляду школярів. Згідно нього, учні 3-х та 6-х класів, а також учениці 8-х до 1-го вересня повинні мати на руках довідку про проходження комплексного медогляду, в котрій буде вказано до якої з трьох груп з фізичної підготовки їх віднесено.

Хочеш до школи — пройди медогляд

Ірина Головченко, зав. педіатричним відділенням дитячої поліклініки: “Усі ці профогляди ми провели весною 2010-го року, оглянувши дітей 3, 6-х класів, а також дівчат 8-х класів. Діти, які тоді не відвідали нас, мають пройти медогляд зараз. Лікарі видадуть довідку з заключенням та зазначенням типу фізкультурної групи. Всі ті, хто пройшов медогляд весною, приносити довідки до шкіл не повинен.”

Після так званої проби Фур’є кожного зі школярів вищевказаного віку, згідно резервів їхньої серцево-судинної системи, направлять до основної, підготовчої або спеціальної групи. Аби ті, хто не пройшов медогляд весною, не тягнув до останнього, медики нагадують про необхідність візиту до поліклініки. Інакше, обіцяють, до занять не допустять.

Ірина Головченко, зав. педіатричним відділенням дитячої поліклініки: “Відповідну інформацію ми вже довели до лікарів поліклініки, сімейних лікарів амбулаторій, медичних працівників у школах. Взагалі, ця процедура пов’язана з новим положенням про медико-педагогічний контроль за уроками фізвиховання. Кожній дитині визначається група з фізкультури... Всі ви знаєте про трагічні випадки, котрі мали великий резонанс, тож хто не пройшов медогляд та не здав пробу Фур’є, не будуть допущені до занять у школі і, відповідно, не будуть атестовані.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0