Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox John Kramer
Вы шо, совсем страх потеряли пе ...
Time 03:37 - 02-06-2020
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox Андрей Техник
#Свободу Мусару тишке (((
Time 03:23 - 02-06-2020
Поліцейські упродовж доби виявили у двох осіб наркотики
Chatbox Диана Ивасенко
А почему вы не рассказываете,ка ...
Time 14:04 - 17-05-2020
На завершення інженерного тижня у «гвардійській» школі запустили ракету
Chatbox М и х а и л К о в ...
Клево!!!
Time 15:18 - 16-02-2020
Фахівці управління Державної служби якості освіти зустрілись із представниками ДНЗ
Chatbox Ве Теор
Репортаж надзвичайно професійни ...
Time 19:16 - 25-01-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

ХХ Дні польської культури відзначили у Бердичеві

Time Додано: вівторок, 02 лип. 2019, 16:56 ( 11 міс. назад )

Доводити власну унікальність, успішність та самодостатність можна по-різному: у Бердичеві переконані, що найблагословенніша альтернатива усім способам – це дружити. Так, як дружать Україна з Польщею, так, як роблять це український Бердичів у тісному колі з польськими містами Явором та Седльце. Збагачуючись культурами одне одного, міста й країни виходять на нову культурну орбіту, вважають бердичівляни, те саме можна сказати про новий освітній простір, про новації у співпраці бізнесу тощо. На думку міського голови Бердичева Василя Мазура, і присутні у міському Палаці культури, і ті, хто закладав та закладає цеглини до стосунків між Бердичевом, Явором та Седльце, вірять: започаткування 20 років тому Дні польської культури у Бердичеві довело правильність вибору.

ХХ Дні польської культури відзначили у Бердичеві

Спільне святкування Днів польської культури у Бердичеві – місті відкритому й багатому культурно – велика честь для польської сторони, зазначила у своїй промові віце-консул Генерального консульства РП у Вінниці Аліція Зегула.

Дні, коли можна відвідати святковий Бердичів, є особливими для нього, зізнається Бурмістр м. Явора Еміліан Бера. У цьому місті, каже, сповна відчувається атмосфера України, у ньому багато усміхнених облич і зосереджене те краще, на що багата українська держава.

Вперше у статусі Президента м. Седльце відвідав Бердичів Анджей Ситник. І, начебто, вперше, зізнається, а таке відчуття, що знає це місто і його людей дуже давно.

Ось вже і 20 років минуло з дня, коли подружилися, відзначають у Бердичеві, але незмінними залишається спільне бажання жити у мирі, взагалі спільне бажання та вміння дружити. І головне тут – здатність берегти дар, що не має ціни. Дар людського спілкування.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0