Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

ХХ Дні польської культури відзначили у Бердичеві

Time Додано: вівторок, 02 лип. 2019, 16:56 ( 3 міс. назад )

Доводити власну унікальність, успішність та самодостатність можна по-різному: у Бердичеві переконані, що найблагословенніша альтернатива усім способам – це дружити. Так, як дружать Україна з Польщею, так, як роблять це український Бердичів у тісному колі з польськими містами Явором та Седльце. Збагачуючись культурами одне одного, міста й країни виходять на нову культурну орбіту, вважають бердичівляни, те саме можна сказати про новий освітній простір, про новації у співпраці бізнесу тощо. На думку міського голови Бердичева Василя Мазура, і присутні у міському Палаці культури, і ті, хто закладав та закладає цеглини до стосунків між Бердичевом, Явором та Седльце, вірять: започаткування 20 років тому Дні польської культури у Бердичеві довело правильність вибору.

ХХ Дні польської культури відзначили у Бердичеві

Спільне святкування Днів польської культури у Бердичеві – місті відкритому й багатому культурно – велика честь для польської сторони, зазначила у своїй промові віце-консул Генерального консульства РП у Вінниці Аліція Зегула.

Дні, коли можна відвідати святковий Бердичів, є особливими для нього, зізнається Бурмістр м. Явора Еміліан Бера. У цьому місті, каже, сповна відчувається атмосфера України, у ньому багато усміхнених облич і зосереджене те краще, на що багата українська держава.

Вперше у статусі Президента м. Седльце відвідав Бердичів Анджей Ситник. І, начебто, вперше, зізнається, а таке відчуття, що знає це місто і його людей дуже давно.

Ось вже і 20 років минуло з дня, коли подружилися, відзначають у Бердичеві, але незмінними залишається спільне бажання жити у мирі, взагалі спільне бажання та вміння дружити. І головне тут – здатність берегти дар, що не має ціни. Дар людського спілкування.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0