Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Харцери з польського Седльце відвідали побратим-Бердичів

Time Додано: неділя, 17 груд. 2017, 17:47 ( 9 міс. назад )

Чому вважається, що прості люди, на відміну від деяких політиків, мало не завжди знайдуть між собою спільну мову? Можливо, тому, що вони готові поділитися чимось хорошим, а ділити, натомість, їм нічого?.. Ось є хороше в українського Бердичева, є – у польського Седльце, і чому би багаторічній історії дружби, партнерства й братства не збагатитися ще однією світлою сторінкою?..

Харцери з польського Седльце відвідали побратим-Бердичів Харцери з польського Седльце відвідали побратим-Бердичів Харцери з польського Седльце відвідали побратим-Бердичів Харцери з польського Седльце відвідали побратим-Бердичів Харцери з польського Седльце відвідали побратим-Бердичів

Близько півсотні представників седлецького осередку Союзу польського харцерства відвідали Бердичів. Почали з Музею Джозефа Конрада у фортеці, потім взяли участь у недільній службі. Далі на гостей чекали біля меморіальної дошки Конраду, у 2-й гімназії та НВК № 4.

Харцери, можна сказати, є побратимами українських скаутів. Їхній союз, декларують, добровільний та незалежний. Його база – християнські цінності, любов до Батьківщини, повага до людини. Харцерство – це не лише виховання, звертає увагу керівник седлецької делегації Шимон Вержбіцкі, це, свого роду, спосіб життя.

Коли небесно-сонячну гостинність забарвити біло-червоною шляхетністю, вийде щось на кшталт дійства у 2-й гуманітарній гімназії. Любов до свого, до рідного та повага до дружнього сусіда, переплівшись, здатні перетворити зустріч на щось по-справжньому незабутнє. Із піснями, віршами, із безліччю подарунків. Тим паче, коли зовсім скоро усім радіти Христовому народженню. Доброго вечора бажають гостям із Седльце бердичівські господарі. Тішать серця присутніх дивні колядки, і ти навіть не помічаєш, як українська плавно змінюється польською. А Різдвяна зірка лише радіє такому диву: вона вже сходить на вихідну позицію, аби звідти світити добрим людям.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0