Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Харцери з польського Седльце відвідали побратим-Бердичів

Time Додано: неділя, 17 груд. 2017, 17:47 ( близько 1 місяця назад )

Чому вважається, що прості люди, на відміну від деяких політиків, мало не завжди знайдуть між собою спільну мову? Можливо, тому, що вони готові поділитися чимось хорошим, а ділити, натомість, їм нічого?.. Ось є хороше в українського Бердичева, є – у польського Седльце, і чому би багаторічній історії дружби, партнерства й братства не збагатитися ще однією світлою сторінкою?..

Харцери з польського Седльце відвідали побратим-Бердичів Харцери з польського Седльце відвідали побратим-Бердичів Харцери з польського Седльце відвідали побратим-Бердичів Харцери з польського Седльце відвідали побратим-Бердичів Харцери з польського Седльце відвідали побратим-Бердичів

Близько півсотні представників седлецького осередку Союзу польського харцерства відвідали Бердичів. Почали з Музею Джозефа Конрада у фортеці, потім взяли участь у недільній службі. Далі на гостей чекали біля меморіальної дошки Конраду, у 2-й гімназії та НВК № 4.

Харцери, можна сказати, є побратимами українських скаутів. Їхній союз, декларують, добровільний та незалежний. Його база – християнські цінності, любов до Батьківщини, повага до людини. Харцерство – це не лише виховання, звертає увагу керівник седлецької делегації Шимон Вержбіцкі, це, свого роду, спосіб життя.

Коли небесно-сонячну гостинність забарвити біло-червоною шляхетністю, вийде щось на кшталт дійства у 2-й гуманітарній гімназії. Любов до свого, до рідного та повага до дружнього сусіда, переплівшись, здатні перетворити зустріч на щось по-справжньому незабутнє. Із піснями, віршами, із безліччю подарунків. Тим паче, коли зовсім скоро усім радіти Христовому народженню. Доброго вечора бажають гостям із Седльце бердичівські господарі. Тішать серця присутніх дивні колядки, і ти навіть не помічаєш, як українська плавно змінюється польською. А Різдвяна зірка лише радіє такому диву: вона вже сходить на вихідну позицію, аби звідти світити добрим людям.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0