Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua



Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Керівники Бердичівщини розповіли журналістам про фінансово-економічний стан району

Time Додано: вівторок, 03 лют. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

У 2009 під загрозою реконструкція систем опалення шкіл, медзакладів, відкриття нових садочків та газифікація сіл. І хоча до місцевого бюджету у січні надійшло більше коштів, ніж на початку минулого року, у фінансових процесах відчули напруженість. Це пов'язано із надходженням державної дотації. Очікують на 37 мільйонів гривень. Відтак проблеми наповнення держбюджету неминуче знайдуть своє відображення на становищі Бердичівського району.

Керівники Бердичівщини розповіли журналістам про  фінансово-економічний стан району

Леонід Бакановський, голова Бердичівської РДА: “На фінансово-активних підприємствах району немає заборгованості по заробітній платі. Є заборгованість до Пенсійного фонду у Райківської виправної колонії. Ми розробили графік її погашення”.

Скрутні часи настали майже на всіх промислових підприємствах району. Вони скорочують виробництво, а товариство “Мяркіс” і працівників. Там запроваджено неповний робочий день і відпустки за власний рахунок. Незначне скорочення кадрів відбулося у на виробництві Райківської колонії.

Леонід Бакановський, голова Бердичівської РДА: “Ми виплати заробітну плату бюджетникам. Про скорочення кадірв питання не стоїть”.

Криза примусила Бердичівську державну адміністрацію розробити заходи по скороченню видатків.

Максим Самчик, перший заст. голови Бердичівської РДА: “Перш за все економитимемо на енергоносіях. Заклади мають споживати на 10 % менше, ніж минулого року”.

Рівень безробіття у районі - 5 %. Але не всі мешканці Бердичівщини відтепер можуть стати на облік. Вирощуєш картоплю? Значить, не безробітний — вирішили депутати верховної ради. Людина, яка має земельний пай від 0,25 га до 2,0 га для ведення особистого господарства, не може стати на облік до центру зайнятості як безробітна, тому що прирівнюється до члена особистого селянського господарства. У Бердичівській районній раді планують підготувати звернення до колег із Верховної — аби вони переглянули несправедливий для селян антикризовий закон.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський





Chatbubbles Коментарів: 0