Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Керівники Бердичева зустрілися із представниками місцевих ЗМІ

Time Додано: вівторок, 10 лют. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Керівники Бердичева на чолі із міським головою провели зустріч із представниками місцевих засобів масової інформації. На її початку Василь Мазур коротко проінформував журналістів про те, як провело місто перший місяць року та нагадав про першочергові завдання, що нині стоять перед Бердичевом, а саме про необхідність раціонального використання бюджетних коштів та постійної роботи із наповнення бюджету міста. Великі промислові підприємства або припинили своє існування або ж працюють не на повну потужність, що не може не відображатися на наповненні бюджету. Кількість безробітних у місті зросла, нині вона складає 3700 осіб. Вслід за медициною, що однією з перших внаслідок оптимізації зазнала кадрових змін у керівництві, такі ж зміни торкнулися і галузі освіти, яка отримала нових начальника управління та його заступника. Рішенню змінити Тетяну Стельмах та Раїсу Чорноплечу на їхніх посадах передувала низка перевірок діяльності ряду закладів позашкільної освіти, внаслідок яких були виявлені факти невиконання рішень міського виконавчого комітету.

Керівники Бердичева зустрілися із представниками місцевих ЗМІ

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Первірка показала, що люди, які працюють в управління освіти і науки або не хочуть, або ж не здатні це робити... В управлінні нічого не зробили аби навести порядок у галузі, а навіть погіршили ситуацію. Тому будуть зроблені відповідні висновки, у тому числі, й кадрові зміни. Наші позашкільні заклади будуть існувати, але працювати будуть так, як потрібно. Згідно розкладів і наповнюваності груп.»

Серед іншого представників ЗМІ цікавили питання поліпшення стану дорожнього покриття у місті та чи забезпечить, все ж таки, довгоочікувана фільтрувальна станція належну очистку води. Щодо останнього, то у цьому немає сумнівів, запевнив міський голова.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Станція знезалізнення лише пристосована під фільтрувальну. Тобто, остання взагалі відсутня. Я вів розмову зі спеціалістами: потрібно заглиблювати річку, потрібно її очищувати, тобто, існує цілий комплекс проблем. Під час розгляду концепції Генплану, київський фахівець висловила свою думку, виходячи із нинішньої ситуації. Ми зустрічалися із екологами, також хочемо отримати кошти не лише на будівництво станції, а й на те, щоб річка Гнилоп’ять мала інший ресурс та інший вигляд. Ми маємо відповідні висновки інституту, у якому розробляли технічну документацію. Фільтрувальна станція забезпечить повну очистку води.»

Подібні зустрічі із представниками мас-медіа міська влада обіцяє проводити щотижня, по понеділках.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0