Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Католицька громада Бердичева відзначила Свято Божого Тіла

Time Додано: середа, 28 трав. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Свято Тіла Христового відзначила католицька громада Бердичева. Цей день віруючі католики вважають одним із найвеличніших та ставлять його в один ряд із Великоднем та Різдвом Христовим. Віряни урочисто святкують Євхаристію. Коли говориться про неї, то розуміється благодаріння, Господня вечеря, Ламання хліба, євхаристійне зібрання, Спомин Страстей і Воскресіння Христа, Свята Жертва, Свята і Божественна літургія, причастя, Служба Божа. Католицька Церква розглядає Євхаристію як священний дар, що його залишив Ісус та який був встановлений під час останньої вечері.

Католицька громада Бердичева відзначила Свято Божого Тіла

Через слова освячення, що лунають із вуст священиків, відбувається переміна хліба і вина у Тіло та Кров Господні. Споживати їх має кожен віруючий християнин, говорять святі отці, тим самим, він стає подібним Сину Божому.

Під мелодію дзвонів та звуки гімнів урочиста процесія рушає від Кляштору Босих Кармелітів вулицями Бердичева. На їхньому шляху встановлено 4 вівтаря, що їх виготовили парафіяни обох храмів. Біля кожного люди зупиняються та звертаються із молитвами до Ісуса. Євангеліє від Матвія та Марка читають отці-кармеліти біля перших двох вівтарів.

Процесія продовжує урочисту ходу. Цього разу під балдахіном із дарохранительницею в руках йдуть священники Храму Св. Варвари. Біля двох останніх вівтарів вони читають Євангеліє від Луки та Івана. Віряни славлять Господа.

Те, що кількість людей, які беруть участь у відзначенні Свята Божого Тіла з року в рік зростає, свідчить про те, що із часом воно із суто релігійного перетворилося на істинно народне, у якому поєдналися сувора обрядність Церкви та багато гарних, яскравих традицій, говорять святі отці. Люди вірять, продовжують вони, що в освячених хлібі та вині сам Христос — Живий і Прославлений, присутній дійсно, реально і суттєво своїми Тілом, Кров’ю, душею і своїм Божеством.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0