Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Католицька громада Бердичева відсвяткувала Успіння Пресвятої Богородиці

Time Додано: неділя, 15 серп. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Рік є багатим на свята, пов’язані з ім’ям Пресвятої Діви Марії: починаються вони з дня Її народження (Різдва) завершуються днем Її відходу до дому Ісуса. Якщо православна церква називає останній Успінням, то католики, окрім того, Взяттям До Небесної Слави. День відходу Богоматері є особливим для вірян: 15-го серпня прихожани Костьолу Св. Варвари зібралися, аби відсвяткувати Успіння Матері Божої та подякувати за все, що Вона зробила для людей.

Католицька громада Бердичева відсвяткувала Успіння Пресвятої Богородиці

Отець Валерій, настоятель парафії Святої Варвари: “Сьогодні ми маємо велику Богородичну урочистість, яка скеровує увагу на наше призначення, бо сама назва Успіння означає, що Марія після земного життя душею й тілом була взята до Небесної слави. Не існує остаточної інформації, як це відбулося — в Євангеліє про це нічого не говориться, але є святі передання, віра, перші християни, традиції, вчення апостолів, вчення святих, що повчали вірян, що все відбувалося саме так.”

У тілесне взяття Діви Марії на небеса мільйони людей вірять протягом багатьох сторіч, та лише 60 років тому церква сформувала цю догму, як віровчення, що не може бути піддане сумніву.

Передання, відомі людству, свідчать: “Перед смертю явився Пречистій Діві Марії архангел Гавриїл і звістив час її переходу до вічнос­ти. Божа Мати висловила бажання, що хоче бути похована в Гефсиманії поруч зі своїми батьками та обручником Йосифом. На день її смерті в Єрусалимі зібралися апостоли, які були розсіяні по усьому світу. Не було тільки апостола Фоми. По душу своєї Пресвятої Матері у супроводі святих й ангелів прийшов сам Ісус. Апостоли під звуки гімнів занесли її тіло до гробу і три дні від нього не відходили. Третього дня прийшов здалека апостол Фома, який побажав поглянути на Пресвяту Богородицю. Коли гріб відкрили, то її тіла там уже не було, лежала лише плащаниця в якості незаперечного свідчення преставлення. Господь, який воскрес на третій день, воскресив на третій день і Діву Марію.

Цього дня члени католицьких громад освячують квіти та зілля на знак подяки Ісусу та Матері Його за врожай.

Отець Валерій, настоятель парафії Святої Варвари: “Хотів би побажати усім бердичівлянам, усім, хто вірить, усім римо-католикам, аби вони, передусім, мали Діву Марію за взірець і просили її про заступництво, про допомогу для себе, своїх рідних, свого міста. Сьогоднішня церковна молитва скерована на вдячність Богові за все, що Він через свою Матір дає усім нам.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0