Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Католицька громада Бердичева радіє Христовому воскресінню

Time Додано: неділя, 12 квіт. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

У дні святої Пасхи у римо-католицьких храмах міста люди визнають віру в перемогу Христа над гріхом та смертю. Радість від цієї події дарує їм надію і впевненість, поселяє в їхніх серцях мир і торжество. Христос відкрив людям найкращий шлях — любові, чистоти і служіння ближньому, говорять отці. Щоденно доводячи у такий спосіб свою любов, Ісус сповнює радістю і бажанням із відкритим серцем сприймати його дари, жити ними і поширювати віру в те, що Він воістину Воскрес.

Католицька громада Бердичева радіє Христовому воскресінню

Отець Бенедикт Крок, настоятель римо-католицької церкви «Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії»: «Я думаю, що сьогодні не варто говорити зайвого, окрім одного: Господь запрошує нас, а через тиждень — і наших православних братів, по-справжньому замислитися над тим, що Він зробив для людей. Люди не мають шукати фальшивих свідків, фальшивого бога, фальшивих пророків, які нині легко заволоділи світом... Сьогодні світ, як ніколи потребує Христа для відновлення відносин між людьми та нашого ставлення до життя. Нині багато хто втратив його сенс ... , тому потрібно почути, що Христос Воскрес. Він хоче сказати: «Якщо ви запросите мене до життя, приймете мене як Бога і Творця свого — не переживайте ні за що.»

Прийнявши у своє серце Ісуса, проповідують священники, будь-яка людина буде в силах впоратися із важким грузом, який ліг на її душу. Із такою ж легкістю, як Воскресший Христос обминув кам’яну глибу біля погребальної печери, кожен зможе скинути із себе камінь страху, камінь лінощів, камінь пожадливості. На свято величі Божої любові отці звертаються до усіх із нагадуванням: Ісус — люблячий, Ісус — всепрощаючий, Він зможе проникнути у серце кожного, посіявши там прекрасні і до цього невідомі відчуття. Щоб це відбулося, потрібно лише одне — відчинити Христу двері і впустити Його у свою душу.

Отець Бенедикт Крок, настоятель римо-католицької церкви «Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії»: «Світ нині переживає велику проблему. Лунають думки, що ми стоїмо перед великою прірвою, і зріла людина переймається цими фактами. Тому сьогодні дуже актуальні слова Христа: «Не бійтеся, я переміг зло і все те, що робить нас не людьми!». Усім бердичівлянам незалежно від їхніх конфесій я бажаю голосно заявити світу і, насамперед, у своєму серці: «Вірю у те, що Христос Воскрес, вірю у те, що Він є володарем мого життя, у те, що, як я поклонятимуся Йому, Він візьме мене за руку і проведе мене». Приємного святкування. Христос Воскрес!»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0