Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Католицька громада Бердичева радіє Христовому воскресінню

Time Додано: неділя, 12 квіт. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

У дні святої Пасхи у римо-католицьких храмах міста люди визнають віру в перемогу Христа над гріхом та смертю. Радість від цієї події дарує їм надію і впевненість, поселяє в їхніх серцях мир і торжество. Христос відкрив людям найкращий шлях — любові, чистоти і служіння ближньому, говорять отці. Щоденно доводячи у такий спосіб свою любов, Ісус сповнює радістю і бажанням із відкритим серцем сприймати його дари, жити ними і поширювати віру в те, що Він воістину Воскрес.

Католицька громада Бердичева радіє Христовому воскресінню

Отець Бенедикт Крок, настоятель римо-католицької церкви «Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії»: «Я думаю, що сьогодні не варто говорити зайвого, окрім одного: Господь запрошує нас, а через тиждень — і наших православних братів, по-справжньому замислитися над тим, що Він зробив для людей. Люди не мають шукати фальшивих свідків, фальшивого бога, фальшивих пророків, які нині легко заволоділи світом... Сьогодні світ, як ніколи потребує Христа для відновлення відносин між людьми та нашого ставлення до життя. Нині багато хто втратив його сенс ... , тому потрібно почути, що Христос Воскрес. Він хоче сказати: «Якщо ви запросите мене до життя, приймете мене як Бога і Творця свого — не переживайте ні за що.»

Прийнявши у своє серце Ісуса, проповідують священники, будь-яка людина буде в силах впоратися із важким грузом, який ліг на її душу. Із такою ж легкістю, як Воскресший Христос обминув кам’яну глибу біля погребальної печери, кожен зможе скинути із себе камінь страху, камінь лінощів, камінь пожадливості. На свято величі Божої любові отці звертаються до усіх із нагадуванням: Ісус — люблячий, Ісус — всепрощаючий, Він зможе проникнути у серце кожного, посіявши там прекрасні і до цього невідомі відчуття. Щоб це відбулося, потрібно лише одне — відчинити Христу двері і впустити Його у свою душу.

Отець Бенедикт Крок, настоятель римо-католицької церкви «Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії»: «Світ нині переживає велику проблему. Лунають думки, що ми стоїмо перед великою прірвою, і зріла людина переймається цими фактами. Тому сьогодні дуже актуальні слова Христа: «Не бійтеся, я переміг зло і все те, що робить нас не людьми!». Усім бердичівлянам незалежно від їхніх конфесій я бажаю голосно заявити світу і, насамперед, у своєму серці: «Вірю у те, що Христос Воскрес, вірю у те, що Він є володарем мого життя, у те, що, як я поклонятимуся Йому, Він візьме мене за руку і проведе мене». Приємного святкування. Христос Воскрес!»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0