Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Католики відзначають Різдво

Time Додано: середа, 26 груд. 2007, 06:00 ( більше 10 року назад )

В ніч з 24-го на 25 грудня католики всього світу зустріли Різдво Христове, яке відзначається за григоріанським календарем.

Католики відзначають Різдво

У храмі Святої Варвари зранку пройшло святкове богослужіння на честь народження Сина Божого. Тайна Різдва для віруючих полягає у тому, що особа Божа стала людиною, аби християни могли бути дітьми Господа. Із цим радісним святом приходу Князя миру вітає усіх отець Віктор Маковський.

Отець Віктор Маковський, настоятель парафії Святої Варвари: "Хочу сьогодні поздоровити усіх людей доброї волі з цією великою радістю, котру янголи звіщають над Єрусалимськими полями серед ночі: Христос народився! Вони звіщають славу Богу, а на землі - мир людям. Сьогодні світові якнайбільше потрібно миру, Божої благодаті та радості".

Для кожного католика Різдво Христове - особливе свято.

Біля Різдвяного вертепу з ляльковими персонажами люди замислюються над істинами буття та звертаються із молитвами до Бога. Готуючись до цього дня, священнослужителі і парафіяни подбали про святкове оформлення храму Святої Варвари. На Різдво, за споконвічною традицією, люди прагнуть робити лише добрі вчинки.

Антоніна Гранківська, парафіянка: "Старалися і дорослі, і діти. Завдяки отцю Віктору Маковському та іншим священнослужителям, а також Марії Василівні, зробили гарний вівтар, прикрасили ялинки. Діти підготували дуже гарні віншування. Вони не забули про тих, хто лежить у госпіталі, про престарілих - відвідали тих, хто не зміг прийти на свято".

Анатолій Сончківський, парафіянин: "Кожного року ми намагаємося для цього храму привезти найкращі ялинки. Намагаємося щорічно для нашого Ісуса Христа привозити такі гарні ялинки. Всіх вітаю з Різдвом Христовим, усім бажаю щастя, здоров’я та усього найкращого!"

У різдвяні дні, насичені теплим родинним спілкуванням і осяяні вищою благодаттю, вважають віряни, очищуються помисли людські, а душі наповнюються милосердям і примиренням. Крізь тисячоліття й покоління Світло Різдва зігріває серця і вказує шлях довіри, взаємоповаги і правди.

Тетяна Малецька, парафіянка: "Слава Ісусу Христу - таким здавна було вітання людей католицької віри. Я всіх вітаю сьогодні. Це велике свято для кожної людини на землі. Навіть для тих, які не усвідомлюють, хто такий Ісус у нашому житті. Сьогодні він народився. Я звертаюсь до кожного серця віруючої та невіруючої людини. Хочу побажати вам у цей великий день більше тепла, душевної гармонії та миру у ваших оселях".

У наш час достатку й нестримного споживання люди потребують віри та надії, говорять святі отці. І бажають усім Божого благословення і світлого Різдва.

Отець Віктор Маковський, настоятель парафії Святої Варвари: "Щоденне життя несе свої турботи і випробування. І якщо ми усуваємо з сьогодення Божу присутність, тоді не треба дивуватися, що приходять смуток та сльози. Дуже важливо, щоб Христос міг сьогодні народитися у кожнім серці, прийти до кожної людини. Всім вам бажаю дійсно великої радості. Відкрийте свої серця назустріч народженому Месії, народженому Спасителю".

Після Різдвяної служби народний аматорський ансамбль народної пісні "Ладомир" районного Будинку культури щедрівками та колядками поздоровив парафіян із святом. Христос народився!

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0