Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Католики Бердичева відзначають свято Божого Народження

Time Додано: п'ятниця, 25 груд. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Зі сходом першої вечірньої зірки одне з найурочистіших християнських свят увійшло до храмів та домівок людей в усьому світі. Понад мільярд мешканців Землі відчули особливу радість від Божого Народження. Протягом восьми днів католицька громада Бердичева відзначатиме Різдво Христове — свято, яке за вченням Церкви, кожному вірянину відкриває можливість для порятунку душі та вічного життя. Тричі — опівночі, на світанку та вдень — проходитимуть у католицьких храмах урочисті Богослужіння — у лоні Отця, у лоні Богоматері та у душах віруючих. На них прославлятимуть Ісуса та поміж іншого говоритимуть про одну з найбільших християнських цінностей — сім’ю.

Католики Бердичева відзначають свято Божого Народження

Отець Марк, помічник настоятеля римо-католицької парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії: “Це свято є дуже сімейним — дитина, яка народжується у сім’ї Марії та Йосипа... Воно звертає увагу на важливість сім’ї для громади, для країни, для церкви. Це — дуже особиста справа: моя сім’я, моє життя... Різдво — це свято, під час якого можна й треба замислитися над сутністю свого життя, над його сенсом, для чого ти живеш, що тобі потрібно робити, чи дійсно Бог, прийшовши у твоє життя, щось змінив, чи Він насправді допоміг стати кращим батьком, кращою матір’ю, краще виховувати свою дитину і віддавати себе тим, кого полюбив.”

“... під час Різдва Господь Бог приходить без зброї, без вживання сили ... стає беззахисною дитиною, аби перемогти гордість, насильство, людське прагнення володіння”... На думку Папи Римського Бенедикта ХVІ, з вуст якого пролунали ці слова, саме у світлі Божого Народження людина може зрозуміти фразу: “... Якщо ви не навернетеся і не станете, як діти, — не увійдете до Царства Небесного”. На переконання Святійшого Отця, не зрозумівши таїнства Різдва, неможливо увібрати у себе вирішальну складову християнського існування. Напередодні такої величної урочистості Церква запрошує особливо глибоко пережити у сповіданні період приготування до свята.

Отець Марк, помічник настоятеля римо-католицької парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії: “Усі люди думають над своїм життям, намагаються вирішити, що робити зі своїми справами, із собою. Це час, коли людина насправді може над цим замислитись... Люди, які прийдуть у ці дні на служби, не завжди є вірянами, які щотижня ходять до нашого храму, але вони мають Бога у своєму серці. У ці дні до усіх них звертаються із доброю новиною про те, що Бог дійсно може увійти до їхнього життя.”

Із великою радістю та чистим серцем вітають цього дня Небесну Дитину католики Бердичева. Усі вони відчувають до себе Божу любов і вважають це чудом. Віряни простягають одне одному руки, бажають усіляких благ, пробачають провини, згадуючи, що усі вони — брати. Слуги Церкви закликають людей “робити й жертвувати”: у ворога поцілити добрим словом, самотнього оживити своєю увагою, забутого обдарувати листом чи дзвінком і кожного — людським ставленням. Тоді, не сумніваються, у серцях сотень мільйонів здійсниться чудо. Чудо Різдва Христового.

Отець Марк, помічник настоятеля римо-католицької парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії: “Я би хотів усім бердичівлянам побажати усього найкращого. Побажати, аби вони відчули присутність Бога, аби Він вирішив питання, що їх турбують, аби вони побачили, що Бог любить їх, зміцнює їхні сім’ї. Бажаю, щоб ви звернули увагу на себе : чоловік — на жінку, жінка — на чоловіка, батьки — на дітей, діти — на батьків. Будьте більш уважними до себе та до інших. Усього вам найкращого!”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0