Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Кадровий пасьянс у місті майже розкладено. Нові призначення слідом за змінами в управлінні освіти та науки та виконавчому комітеті міської ради відбулися і в центральній лікарні

Time Додано: вівторок, 17 лют. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Це має покращити якість медичних послуг, вважає міський голова. Раніше робити кадрові перестановки не він не мав права — пояснив журналістам Василь Мазур на щотижневій зустрічі. Для медиків спочатку потрібно було щось зробити, і тільки потім спитати. Нових завідуючих призначили за подання головного лікаря, враховуючи думку громадськості, пояснив голова.

Кадровий пасьянс у місті майже розкладено.  Нові призначення слідом за змінами в управлінні освіти та науки та виконавчому комітеті міської ради відбулися і в центральній лікарні

Отже, у Анатолія Терефеєва тепер два нові заступники. Медичною частиною опікуватиметься Лариса Бабікова, яка до цього керувала інформаційно-аналітичним відділом, у крісло правої руки головного лікаря з поліклінічної роботи сіла Наталія Кузьмова, пацієнтам відома як заступник з трудової експертизи. Угору кар'єрними сходами пішов лікар-травматолог Петро Чирка. Тепер він — завідуючий травматологічним пунктом міської лікарні. Новий завідуючий і у гінекологічному відділені. Про здоров'я бердичівлянок дбатиме Віктор Мельничук. Кадрові зміни відбулися також у жіночій консультації, відтепер нею керуватиме Михайло Буба. Призначено нового завідуючого дитячою поліклінікою — Олега Марченка. Анатолій Терефеєв продовжує займати посаду головного лікаря центральної міської лікарні.

Кадрові зміни чекають також на керівників структурних підрозділів управління освіти, спеціальна група аналізує роботу методичного кабінету і бухгалтерії. Про масштабні перестановки у інших галузях поки мова не йде.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0