Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Кабінет міністрів України затвердив новий Порядок проведення державного технічного огляду транспортних засобів

Time Додано: субота, 17 січ. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Техогляд складається з комплексу заходів державного контролю за технічним станом засобів, правомірністю їхньої експлуатації, сплатою власниками необхідних податків та штрафів за адміністративні порушення. Процедура техогляду передбачає перевірку технічного стану транспорту суб’єктами господарювання. За її результатами суб’єкт господарювання видає власнику або уповноваженій ним особі відповідний протокол, засвідчений підписом посадової особи та печаткою.

Кабінет міністрів України затвердив новий Порядок проведення державного технічного огляду транспортних засобів

Техогляд зареєстрованих підрозділом ДАІ нових засобів проводиться без перевірки технічного стану. Перевірка триватиме з 15 січня по 15 грудня – для тих засобів, техогляд яких проводиться один раз на два роки, або один раз на рік ; з 15 січня по 30 червня та з 1 липня по 15 грудня для тих засобів, техогляд яких проводиться два рази на рік.

Ярослав Онищук, ст. державтоінспектор відділення ДАІ м. Бердичева та району: «2 рази на рік техогляд проходять засоби, призначені для перевезення пасажирів з кількістю місць для сидіння більш, як 9 (включно із місцем водія) та спеціалізовані засоби для перевезення небезпечних вантажів; 1 раз на рік — засоби, призначені для перевезення вантажів із максимально дозволеною масою понад 3,5 тони та спеціалізовані і спеціальні засоби — автокрани, таксі, автомобілі «швидкої» тощо; 1 раз на 2 роки — засоби, призначені для перевезення пасажирів з кількістю місць менш, як 9 (із місцем водія включно), засоби для перевезення вантажів з максимально дозволеною масою до 3,5 тони, а також мотоцикли та інші механічні транспортні засоби.»

Для проведення техогляду транспортний засіб подається до підрозділу ДАІ у справному та укомплектованому, відповідно до призначення, стані.

Ярослав Онищук, ст. державтоінспектор відділення ДАІ м. Бердичева та району: «Справним вважається укомплектований засіб, який не має зовнішніх механічних та корозійних пошкоджень і технічний стан якого відповідає вимогам Закону України «Про дорожній рух». Для проведення техогляду засобу працівникові ДАІ подаються наступні документи: - паспорт громадянина України; - протокол перевірки техстану, виданий суб’єктом господарювання не раніше 45 діб до дати проведення техогляду; - реєстраційні та інші документи, що підтверджують право використання даного засобу; - посвідчення водія та талон до нього; - медична довідка щодо придатності водія до керування засобом відповідної категорії; - поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності або документ, який підтверджує право на звільнення від страхування; - квитанція про сплату податку з власників транспортного засобу; - дозвіл на встановлення та використання спецсигналів; - на засоби, що працюють на газовому паливі, додатково подається документ, який підтверджує проведення випробування газопаливної системи...»

Згідно змін до Закону України «Про податок з власників транспортних засобів», що були затверджені 25.12.08 р., ставки податку для власників вантажних автомобілів та мотоциклів і мопедів залишилися незмінними. Зросли вони лише для власників легкових автомобілів.

Ярослав Онищук, ст. державтоінспектор відділення ДАІ м. Бердичева та району: «Для автівок з об’ємом циліндра до 1000 куб. см. податок складатиме 3 грн. зі 100 куб. см. Від 1001 до 1500 куб. см. — 5 грн., від 1501 до 1800 — 7 грн., від 1801 до 2200 — 10 грн., від 2201 до 3000 — 75 грн., від 3001 куб. см. і більше — 120 грн. зі 100 куб. см.»

У Бердичеві державний технічний огляд буде проводитися на підприємствах «Лада Сервіс», «Нове тисячоліття» та АТП-11837. Видача талонів державного технічного огляду здійснюватиметься у 8-му та 11-му кабінетах відділення ДАІ м. Бердичева, що розташоване у Гришківцях, по вівторках і четвергах з 9 до 17.00, в суботу з 9 до 13.00 год.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0