Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Кабінет Міністрів України виділив 3 мільйони гривень для завершення будівництва акушерського корпусу

Time Додано: четвер, 28 трав. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Добру новину привезла до Бердичева народний депутат України від фракції Блоку Юлії Тимошенко Олена Бондаренко: розпорядженням Кабінету Міністрів України виділено 3 млн. грн. для

Кабінет Міністрів України виділив 3 мільйони гривень для завершення будівництва акушерського корпусу

завершення реконструкції хірургічного корпусу під акушерський. Кошти надійдуть зі Стабілізаційного фонду. У 2008-му із проханням посприяти у вирішенні даного питання до Олени Бондаренко звернувся Бердичівський міський голова. Депутат, з її слів, одразу ж почала працювати на цей об’єкт.

Олена Бондаренко, народний депутат України від фракції БЮТ: “Мені дуже симпатичний стиль роботи міського голови Бердичева. На превеликий жаль, мені на раз доводилося стикатися із тим, як представники міської влади в залежності від політичної приналежності депутата співпрацюють з ним або ж ні. Із міським головою вашого міста така співпраця налагодилася одразу: свого часу він звернувся до мене із листом-зверненням та пропозиціями щодо конкретних об’єктів, які, на його думку, потребують термінового втручання. По цьому зверненню проводилася копітка робота: це і мої відвідування профільних міністерств, ... і візити до керівництва КМУ. Згодом, власне, у Юлії Тимошенко виникла ідея профінансувати зі Стабілізаційного фонду ті об’єкти, які потребують втручання для негайного вирішення кричущих людських проблем.”

Віднайти 3 мільйони в умовах кризи було нелегко, зізнається Олена Бондаренко: стабілізаційний фонд не безрозмірний, у той час, як в Україні існує безліч об’єктів, що потребують нагального втручання з боку держави. Тим ціннішою, відзначає народна обраниця, є спільна перемога, яку було здобуто, не дивлячись на численні прогнози скептиків.

Олена Бондаренко, народний депутат України від фракції БЮТ: “Моя помічниця і колега Олена Рудик доклала до цієї справи величезних зусиль: весь час вимагалися нові й нові документи. Чималих зусиль доклали й інші служби. Тобто, для підготовки відповідного “ривка” злагоджено діяли усі — і міський голова, і громадська приймальня, і міська партійна організація. Ну а я була тим “локомотивом”, який вийшов на рейки, щоб домогтися саме такого рішення. ”

Не забули у Кабміні і про бердичівську фільтрувальну станцію. На її добудову міністерство регіонального розвитку і будівництва виділило 1 мільйон гривень. Сума незначна і від цього дещо прикро, говорить народна обраниця, але це лише перший крок, запевняє вона, попереду на бердичівлян чекають чергові перемоги.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0