Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Кабінет Міністрів України виділив 3 мільйони гривень для завершення будівництва акушерського корпусу

Time Додано: четвер, 28 трав. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Добру новину привезла до Бердичева народний депутат України від фракції Блоку Юлії Тимошенко Олена Бондаренко: розпорядженням Кабінету Міністрів України виділено 3 млн. грн. для

Кабінет Міністрів України виділив 3 мільйони гривень для завершення будівництва акушерського корпусу

завершення реконструкції хірургічного корпусу під акушерський. Кошти надійдуть зі Стабілізаційного фонду. У 2008-му із проханням посприяти у вирішенні даного питання до Олени Бондаренко звернувся Бердичівський міський голова. Депутат, з її слів, одразу ж почала працювати на цей об’єкт.

Олена Бондаренко, народний депутат України від фракції БЮТ: “Мені дуже симпатичний стиль роботи міського голови Бердичева. На превеликий жаль, мені на раз доводилося стикатися із тим, як представники міської влади в залежності від політичної приналежності депутата співпрацюють з ним або ж ні. Із міським головою вашого міста така співпраця налагодилася одразу: свого часу він звернувся до мене із листом-зверненням та пропозиціями щодо конкретних об’єктів, які, на його думку, потребують термінового втручання. По цьому зверненню проводилася копітка робота: це і мої відвідування профільних міністерств, ... і візити до керівництва КМУ. Згодом, власне, у Юлії Тимошенко виникла ідея профінансувати зі Стабілізаційного фонду ті об’єкти, які потребують втручання для негайного вирішення кричущих людських проблем.”

Віднайти 3 мільйони в умовах кризи було нелегко, зізнається Олена Бондаренко: стабілізаційний фонд не безрозмірний, у той час, як в Україні існує безліч об’єктів, що потребують нагального втручання з боку держави. Тим ціннішою, відзначає народна обраниця, є спільна перемога, яку було здобуто, не дивлячись на численні прогнози скептиків.

Олена Бондаренко, народний депутат України від фракції БЮТ: “Моя помічниця і колега Олена Рудик доклала до цієї справи величезних зусиль: весь час вимагалися нові й нові документи. Чималих зусиль доклали й інші служби. Тобто, для підготовки відповідного “ривка” злагоджено діяли усі — і міський голова, і громадська приймальня, і міська партійна організація. Ну а я була тим “локомотивом”, який вийшов на рейки, щоб домогтися саме такого рішення. ”

Не забули у Кабміні і про бердичівську фільтрувальну станцію. На її добудову міністерство регіонального розвитку і будівництва виділило 1 мільйон гривень. Сума незначна і від цього дещо прикро, говорить народна обраниця, але це лише перший крок, запевняє вона, попереду на бердичівлян чекають чергові перемоги.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0