Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Кабінет Міністрів України виділив 3 мільйони гривень для завершення будівництва акушерського корпусу

Time Додано: четвер, 28 трав. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Добру новину привезла до Бердичева народний депутат України від фракції Блоку Юлії Тимошенко Олена Бондаренко: розпорядженням Кабінету Міністрів України виділено 3 млн. грн. для

Кабінет Міністрів України виділив 3 мільйони гривень для завершення будівництва акушерського корпусу

завершення реконструкції хірургічного корпусу під акушерський. Кошти надійдуть зі Стабілізаційного фонду. У 2008-му із проханням посприяти у вирішенні даного питання до Олени Бондаренко звернувся Бердичівський міський голова. Депутат, з її слів, одразу ж почала працювати на цей об’єкт.

Олена Бондаренко, народний депутат України від фракції БЮТ: “Мені дуже симпатичний стиль роботи міського голови Бердичева. На превеликий жаль, мені на раз доводилося стикатися із тим, як представники міської влади в залежності від політичної приналежності депутата співпрацюють з ним або ж ні. Із міським головою вашого міста така співпраця налагодилася одразу: свого часу він звернувся до мене із листом-зверненням та пропозиціями щодо конкретних об’єктів, які, на його думку, потребують термінового втручання. По цьому зверненню проводилася копітка робота: це і мої відвідування профільних міністерств, ... і візити до керівництва КМУ. Згодом, власне, у Юлії Тимошенко виникла ідея профінансувати зі Стабілізаційного фонду ті об’єкти, які потребують втручання для негайного вирішення кричущих людських проблем.”

Віднайти 3 мільйони в умовах кризи було нелегко, зізнається Олена Бондаренко: стабілізаційний фонд не безрозмірний, у той час, як в Україні існує безліч об’єктів, що потребують нагального втручання з боку держави. Тим ціннішою, відзначає народна обраниця, є спільна перемога, яку було здобуто, не дивлячись на численні прогнози скептиків.

Олена Бондаренко, народний депутат України від фракції БЮТ: “Моя помічниця і колега Олена Рудик доклала до цієї справи величезних зусиль: весь час вимагалися нові й нові документи. Чималих зусиль доклали й інші служби. Тобто, для підготовки відповідного “ривка” злагоджено діяли усі — і міський голова, і громадська приймальня, і міська партійна організація. Ну а я була тим “локомотивом”, який вийшов на рейки, щоб домогтися саме такого рішення. ”

Не забули у Кабміні і про бердичівську фільтрувальну станцію. На її добудову міністерство регіонального розвитку і будівництва виділило 1 мільйон гривень. Сума незначна і від цього дещо прикро, говорить народна обраниця, але це лише перший крок, запевняє вона, попереду на бердичівлян чекають чергові перемоги.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0