Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Кабінет Міністрів України виділив 3 мільйони гривень для завершення будівництва акушерського корпусу

Time Додано: четвер, 28 трав. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Добру новину привезла до Бердичева народний депутат України від фракції Блоку Юлії Тимошенко Олена Бондаренко: розпорядженням Кабінету Міністрів України виділено 3 млн. грн. для

Кабінет Міністрів України виділив 3 мільйони гривень для завершення будівництва акушерського корпусу

завершення реконструкції хірургічного корпусу під акушерський. Кошти надійдуть зі Стабілізаційного фонду. У 2008-му із проханням посприяти у вирішенні даного питання до Олени Бондаренко звернувся Бердичівський міський голова. Депутат, з її слів, одразу ж почала працювати на цей об’єкт.

Олена Бондаренко, народний депутат України від фракції БЮТ: “Мені дуже симпатичний стиль роботи міського голови Бердичева. На превеликий жаль, мені на раз доводилося стикатися із тим, як представники міської влади в залежності від політичної приналежності депутата співпрацюють з ним або ж ні. Із міським головою вашого міста така співпраця налагодилася одразу: свого часу він звернувся до мене із листом-зверненням та пропозиціями щодо конкретних об’єктів, які, на його думку, потребують термінового втручання. По цьому зверненню проводилася копітка робота: це і мої відвідування профільних міністерств, ... і візити до керівництва КМУ. Згодом, власне, у Юлії Тимошенко виникла ідея профінансувати зі Стабілізаційного фонду ті об’єкти, які потребують втручання для негайного вирішення кричущих людських проблем.”

Віднайти 3 мільйони в умовах кризи було нелегко, зізнається Олена Бондаренко: стабілізаційний фонд не безрозмірний, у той час, як в Україні існує безліч об’єктів, що потребують нагального втручання з боку держави. Тим ціннішою, відзначає народна обраниця, є спільна перемога, яку було здобуто, не дивлячись на численні прогнози скептиків.

Олена Бондаренко, народний депутат України від фракції БЮТ: “Моя помічниця і колега Олена Рудик доклала до цієї справи величезних зусиль: весь час вимагалися нові й нові документи. Чималих зусиль доклали й інші служби. Тобто, для підготовки відповідного “ривка” злагоджено діяли усі — і міський голова, і громадська приймальня, і міська партійна організація. Ну а я була тим “локомотивом”, який вийшов на рейки, щоб домогтися саме такого рішення. ”

Не забули у Кабміні і про бердичівську фільтрувальну станцію. На її добудову міністерство регіонального розвитку і будівництва виділило 1 мільйон гривень. Сума незначна і від цього дещо прикро, говорить народна обраниця, але це лише перший крок, запевняє вона, попереду на бердичівлян чекають чергові перемоги.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0