Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Із затвердження Програми соціально-економічного розвитку Бердичева на 2009-й рік розпочала свою роботу 30-та сесія міської ради

Time Додано: п'ятниця, 20 бер. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Про пріоритетні напрямки, за якими розвиватиметься місто, розповів Сергій Онофрійчук. Зі слів заступника міського голови, основна увага у поточному році приділятиметься розвитку місцевої промисловості, розширенню діючих та відкриттю нових підприємств. Чільне місце належить також залученню інвестицій, підтримці малого й середнього бізнесу, зростанню рівня зайнятості. Завершують перелік чинників розвиток галузей соціального спрямування і продовження роботи з реформування й покращення роботи ЖКГ.

Із затвердження Програми соціально-економічного розвитку Бердичева на 2009-й рік розпочала свою роботу 30-та сесія міської ради

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: «Якщо зупинитися на розвитку господарського комплексу, ми сподіваємося, що значного спаду у ньому все ж таки не буде. Для цього у місті впроваджуватимуться нові технології на окремих підприємствах, збільшуватимуться обсяги випуску продукції на підприємствах харчової галузі та легкої промисловості ... , а також створюватимуться нові підприємства з металообробки і підприємство з обробки шкіри на території колишнього шкіроб’єднання.»

Судячи з озвученої Сергієм Онофрійчуком інформації, розробники Програми розвитку намагалися врахувати прогнози і пропозиції представників усіх галузей міста. Тож у Бердичеві, запевнив заступник міського голови, й надалі докладатимуть зусиль для розв’язання проблем, які нині турбують промисловців, освітян, медиків, представників галузі культури та бізнесових кіл. Окремо Сергій Онофрійчук пояснив, що у місті розуміють під словами «реформування й покращення роботи ЖКГ».

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: «Це реконструкція ряду вулиць, особливо тих, де проводилося водовідведення. Щодо суцільного асфальтування, то тут великих планів ми не будуємо, усе залежить від наявності коштів. Реконструюємо засоби організації дорожнього руху (встановимо 2 світлофорних об’єкти)... Плануємо розпочати будівництво каналізаційних мереж у районі цукрорафінадного заводу (знову-таки, при наявності коштів). Звичайно, продовжимо будівництво фільтрувальної станції. Планується також розвиток молодіжного житлового будівництва з дольовою участю міської ради, ділянки для цього виділені. Ремонтуватимемо зовнішнє освітлення і встановлюватимемо відеоспостереження на центральних вулицях міста.»

Серед іншого народні обранці ухвалили рішення про підтримку підприємництва в умовах фінансової кризи у сфері оренди комунального майна. На їхню думку, сприятиме цьому приведення орендної плати до її ринкової вартості.

Більшу частину 40 з лишнім питань порядку денного сесії складали земельні питання. Депутати прийняли «Положення про порядок надання громадянам земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд».

Сьогодні у Бердичеві часто звучать слова «індивідуальне житлове будівництво». Зі слів секретаря міської ради Василя Толочка, на адресу міськради вже надійшов цілий ряд відповідних звернень від юридичних та фізичних осіб. Як результат були проведені засідання погоджувальної ради та профільної комісії, на яких із метою кінцевого визначення з даним питанням, прийняли рішення-рекомендацію дати протокольне доручення виконавчому комітету.

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: «... із метою визначення перспектив розвитку житлового будівництва у межах адміністративно-територіальної одиниці, забезпечення конкурентного середовища у цій сфері та визначення найбільш ефективних шляхів використання міського земельного фонду ... доручити виконавчому комітету Бердичівської міської ради, управлінню містобудування та архітектури здійснити комплекс організаційних заходів із розробки технічної документації з метою визначення території у межах міста для забудови її індивідуальним житлом із подальшим розглядом цього питання на сесії міської ради.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0