Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Із подякою від Прем’єр-міністра зустріли професійне свято соціальні працівники

Time Додано: субота, 06 лист. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Представники усіх служб соціальної сфери зібралися у міському Палаці культури, аби відзначити своє професійне свято. Колективи дев’яти управлінь, відділень та організацій слухали на свою адресу добрі та щирі слова, які вони, зазвичай, говорять для інших. Заступник міського голови Іван Демусь від себе особисто та від міського голови привітав соціальних працівників зі святом, подякувавши за те, що вони дарують любов та опіку людям, які цього потребують.

Із подякою від Прем’єр-міністра зустріли професійне свято соціальні працівники

Іван Демусь, заступник міського голови: «Не можна знайти ще таку сферу діяльності, де так потужно і гармонійно поєднуються любов, повага, співчуття до людини. Спектр діяльності соціальних працівників у нашому місті досить широкий. А розпочинається він із гарного навчального закладу — Бердичівського педагогічного коледжу, де уже є відділення підготовки працівників соціальної сфери.»

Найкращим працівникам соціальної сфери вручили подяки та грамоти. Директора територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів Тамару Каверіну нагородили особливою відзнакою — подякою від Прем’єр-міністра України. Жінка каже: це заслуга усього її колективу, який вона вважає найкращим у Бердичеві.

Тамара Каверіна, директор територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів: «Дуже приємно, що відзначили наш колектив за нашу роботу. Дійсно, соціальні працівники на це заслуговують, адже і в дощ, і в спеку, і в мороз вони завжди на своїх ділянках. Вони відвідують наших підопічних, несуть їм продукти харчування, медикаменти.»

Лариса Марчук, соціальний працівник територіального центру: «Наші працівники віддаються цій роботі. Я думаю, що мало таких людей, які можуть бути нами незадоволені. Користуючись нагодою, хочу привітати усіх соціальних працівників зі святом. Успіху у роботі, міцного здоров’я, наснаги й всього найкращого.»

Якщо працівники терцентру або геріатричного пансіонату зазвичай мають справу із людьми похилого віку, то колектив управління праці та соціального захисту населення надає допомогу мешканцям міста усіх вікових категорій. 60 чоловік, які працюють в цій установі, намагаються не оминати увагою жодного, хто до них звертається.

Олег Павліківський, заступник начальника міського управління праці та соц. захисту населення: «Це є своєрідний захист від деяких непорозумінь. Також це надання практичної допомоги. Ми консультуємо громадян, направляємо їх, підказуємо, які у них є пільги, якими компенсаціями вони можуть користуватися відповідно до чинного законодавства. Законодавство — значне, велике, і не кожен громадянин може сам його освоїти. От ми і допомагаємо у таких питаннях.»

Аби працювати у такій тонкій сфері, говорять соцпрацівники, людина повинна мати велике та щире серце, яке зможе витримати усі проблеми та негаразди громадян, які цього потребують.

Лариса Марчук, соціальний працівник територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів: «Людина повинна вміти співчувати, розраджувати у горі. Людина має бути чуйною.»

Артисти Палацу культури співали у цей день лише добрі та ніжні пісні. Головне побажання для винуватців свята — здоров’я й терпіння, що так необхідні у їхній нелегкій роботі.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0