Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Із новими вікнами до дитячого садка «Казка» прийшло довгоочікуване тепло

Time Додано: четвер, 24 січ. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Чи тепліше стало у 28-му дитсадку після того, як там встановили нові вікна, перевірили керівники міста. Багато років під час холодів діти та колектив закладу потерпали від низької температури та протягів. Наприкінці 2007-го у дитячому садку усі 143 вікна замінили на нові, пластикові. Міський голова, його заступник та секретар міської ради привітали колектив «Казки» із завершенням робіт та з Днем Соборності.

Із новими вікнами до дитячого садка «Казка» прийшло довгоочікуване тепло

Василь Мазур Бердичівський міський голова: "Якщо взяти цей садочок, ... то сюди ми вклали близько 500 тис.грн. на заміну віконних блоків. Таку саму роботу ми виконали у ДНЗ № 25. Цю програму будемо продовжувати, тому що це - збереження бюджету та покращення умов перебування наших дітей. Другим кроком ми бачимо проведення таких самих замін у тих закладах, де це необхідно зробити."

Завідуюча дитячим садком Катерина Швець запросила гостей відвідати кімнати та зали закладу. Василь Мазур особисто переконався у тому, що у приміщенні тепло, а підступні протяги зникли.

Катерина Швець завідуюча ДНЗ №28 «Казка»: "Ми витрачали дуже багато коштів та сил для того, щоб якось полагодити ці вікна, але все одно вони не зберігали тепло. Не один рік ми зверталися до влади міста із проханням замінити вікна. Санепідемстанція щомісяця направляла нам приписи стосовно заміни вікон. І зараз, як їх встановили, то відчувається комфорт, тепло та затишок у дитсадку."

Неля Ковтун голова профкому ДНЗ №28 «Казка»: "Ми всі свята провели на роботі: прибирали, мили, прали... Це так тільки здається, що повитягали вікна, встановили нові - і все... Але все вимагає роботи. Мої колеги не рахувалися ні з вільним часом, всі ми були на роботі. 8-го січня наш дитсадок був готовий до прийому дітей."

За тепло та затишок міській владі подякували батьки вихованців дитячого садка. Тепер їхні діти, радіють вони, дійсно живуть у «Казці». Важко повірити у те, кажуть батьки, що донедавна для того, щоб хоч якось зберегти тепло, старі вікна закривали ковдрами та матрацами.

Людмила Василишина вихователька ДНЗ №28 "Казка": "До реконструкції у нашому садку було холодно, діти були одягнені, що не давало їм нормально рухатися. У групах стояли обігрівачі, щоб хоча б трошки підвищити температуру, у спальнях знаходитися було неможливо, температура складала 14-15 градусів. Сьогодні у групах стало тепло, затишно й комфортно, зросло відвідування садка дітьми."

Комісійні обстеження очікують й на ряд інших освітянських закладів Бердичева, каже Василь Мазур. Рішення, що прийматимуться за їхніми результатами, впевнений він, відповідатимуть інтересам громади міста.

Василь Мазур Бердичівський міський голова: "Я думаю, що усі батьки та матері відправляючи своїх дітей до садочка, бажають, що дитина була здоровою. А про яке здоров’я може йти мова, якщо не можна провітрити приміщення, якщо є протяги ? Навіщо ж платити бюджетні кошти для обігріву навколишнього середовища? Так що ми на цей шлях стали і будемо й надалі ним йти."

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0