Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Із коледжем промисловості, економіки та права попрощалися 19 програмістів та 45 юристів

Time Додано: субота, 27 лют. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

«Прощай, душа сказать ніяк не хоче, за все спасибі: за тепло й знання. І навіть неприємні ті хвилини. Ідем від тебе майже навмання».

Із коледжем промисловості, економіки та права попрощалися 19 програмістів та 45 юристів

Такими словами прощалися із Бердичівським коледжем промисловості, економіки та права 19 програмістів та 45 юристів – випускників заочного відділення. Цей вид навчання відрізняється від стаціонарного, адже студенти – цілком самостійні люди, які мають роботу і сім’ї. Тому зустрічалися вони між собою та з викладачами не так часто, як денники. Та все одно, кажуть, час, проведений разом, стане для них дорогим спогадом.

Анатолій Герзун, випускник: “Навчання завжди запам’ятовується, особливо у зрілому віці. В мене була гарна група, граний колектив, хороші викладачі, які багато чому мене навчили”.

Бердичівський коледж промисловості, економіки та права є одним з найстаріших закладів України, відомий у державі і поза її межами. Недарма повчитися уму-розуму у тутешніх викладачів хочуть люди з усіх куточків країни. Про те, що вивчились, не шкодують.

Маргарита Попіль, випускниця: «Народилася я у Києві, де і зараза проходжу службу за контрактом. Сюди мене запросила моя подруга, мені цікаво було дізнатися, як живе коледж, і навчитися користуватися правами та обов’язками людини. Мені подобається допомагати людям, тому я і вирішила вступити в наш коледж”.

Аліна Лубенець, випускниця: «Я дуже задоволена тим, що вступила до Бердичівського коледжу. Я хочу у подальшому вступити до Київського університету права, а коледж цю нагоду дає. Тобто, ми маємо право вступати на 4-й курс. Дуже гарні педагоги, я всім задоволена”.

Не так давно вони сиділи у цій самій залі і слухали настанови щодо навчання та поведінки. Здається, лише вчора, їм, першокурсникам, видавали студентські посвідчення. А сьогодні вони підводять під усім пережитим риску. У коледжі студенти отримали путівку в життя, і тепер головним своїм завданням вони вбачають розбудову правової держави. Підприємства, а також виконавчі, правоохоронні, військові структури – ось далеко не всі місця, де працюють випускники закладу.

Володимир Ольшевський, директор Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права: «Мені сказали, що тут 14 прапорщиків, 16 військовослужбовців, навіть кажуть, снайпер є. Це люди, які вже мають життєву позицію, яким просто треба освіта. Це люди сімейні, які мають свої плани. Ми б хотіли, щоб і ваші діти теж приходили навчатися до нас”.

Восьмеро випускників закінчили заклад із відзнакою. Диплом – то результат наполегливої праці і свідчення професійності випускника з кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст». Нехай ці документи згодяться у житті, бажали викладачі студентам, які відтепер стали їхніми колегами.

Валерій Посудевський, голова циклічної комісії спеціальності «Правознавство»: «Три з половиною роки ви йшли до цього звання. Хотілося б від імені усіх викладачів перш за все принести вам вибачення. Вибачення за деякі труднощі, деякі негаразди, деякі не зовсім гарні конфліктні ситуації, які виникали в процесі навчання, без яких навчання неможливе”.

Неможливе навчання і без іспитів. Їх за ці роки програмісти та юристи успішно склали понад півсотні. Не довелося скласти тільки один: з тієї дисципліни, яка не викладається у жодному вузі, але іспит з якої постійно приймає життя. Це - екзамен на людяність. Складати його випускники почнуть вже із завтрашнього дня.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0