Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Із глюкометрами, вагами, приборами для вимірювання тиску та буклетами вийшли у народ студенти Бердичівського медколеджу

Time Додано: п'ятниця, 06 квіт. 2018, 16:13 ( 12 міс. назад )

Хто обирає найкраще – той його й отримує. У цьому переконані викладачі та студенти Бердичівського медичного коледжу, у цьому переконували вони містян, вийшовши до центру Бердичева в озброєнні глюкометрів, приборів для вимірювання артеріального тиску, ваг, просвітницьких буклетів. 7 квітня у всьому світі відзначатимуть День здоров’я, і у медичному коледжі традиційно зустріли той різноманітними заходами як у стінах закладу, так і поза його межами. Вихід у народ виступив, свого роду, фіналом акції, що цьогоріч проходить на Житомирщині під гаслом «Здоров’я – для всіх!»

Із глюкометрами, вагами, приборами для вимірювання тиску та буклетами вийшли у народ студенти Бердичівського медколеджу Із глюкометрами, вагами, приборами для вимірювання тиску та буклетами вийшли у народ студенти Бердичівського медколеджу Із глюкометрами, вагами, приборами для вимірювання тиску та буклетами вийшли у народ студенти Бердичівського медколеджу Із глюкометрами, вагами, приборами для вимірювання тиску та буклетами вийшли у народ студенти Бердичівського медколеджу Із глюкометрами, вагами, приборами для вимірювання тиску та буклетами вийшли у народ студенти Бердичівського медколеджу

Без діла студентам сидіти не довелося: один за одним до них підсаджувалися бажаючі зміряти тиск, дізнатися, скільки цукру у крові, чи не пора скинути пару-трійку зайвих кілограмів. Окрім того, люди мали змогу поспілкуватися зі вже майже фахівцями з приводу принад здорового способу життя. Пункти обстеження залишали зі спеціальними папірцями, на яких були зафіксовані усі результати бліц-огляду. Що ж, бердичівляни, здається, здебільшого, медикам довіряють. Меншою мірою, молодих красунь у білих халатах раз за разом одаровували посмішками.

Їхня акція, насамперед, носить профілактичний характер, зауважують організатори, тож на руки бердичівляни отримували, серед іншого, й чимало корисної літератури, як то «Харчування при цукровому діабеті», «7 кроків до здорового серця», «Гігієна ротової порожнини», «Як контролювати гіпотиреоз» тощо. Інформований – значить озброєний, нагадують у медичному коледжі. І сподіваються на те, що містяни дослухаються порад, що можуть, зрештою, багатьом врятувати життя.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0