Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Із глюкометрами, вагами, приборами для вимірювання тиску та буклетами вийшли у народ студенти Бердичівського медколеджу

Time Додано: п'ятниця, 06 квіт. 2018, 16:13 ( 15 дн. назад )

Хто обирає найкраще – той його й отримує. У цьому переконані викладачі та студенти Бердичівського медичного коледжу, у цьому переконували вони містян, вийшовши до центру Бердичева в озброєнні глюкометрів, приборів для вимірювання артеріального тиску, ваг, просвітницьких буклетів. 7 квітня у всьому світі відзначатимуть День здоров’я, і у медичному коледжі традиційно зустріли той різноманітними заходами як у стінах закладу, так і поза його межами. Вихід у народ виступив, свого роду, фіналом акції, що цьогоріч проходить на Житомирщині під гаслом «Здоров’я – для всіх!»

Із глюкометрами, вагами, приборами для вимірювання тиску та буклетами вийшли у народ студенти Бердичівського медколеджу Із глюкометрами, вагами, приборами для вимірювання тиску та буклетами вийшли у народ студенти Бердичівського медколеджу Із глюкометрами, вагами, приборами для вимірювання тиску та буклетами вийшли у народ студенти Бердичівського медколеджу Із глюкометрами, вагами, приборами для вимірювання тиску та буклетами вийшли у народ студенти Бердичівського медколеджу Із глюкометрами, вагами, приборами для вимірювання тиску та буклетами вийшли у народ студенти Бердичівського медколеджу

Без діла студентам сидіти не довелося: один за одним до них підсаджувалися бажаючі зміряти тиск, дізнатися, скільки цукру у крові, чи не пора скинути пару-трійку зайвих кілограмів. Окрім того, люди мали змогу поспілкуватися зі вже майже фахівцями з приводу принад здорового способу життя. Пункти обстеження залишали зі спеціальними папірцями, на яких були зафіксовані усі результати бліц-огляду. Що ж, бердичівляни, здається, здебільшого, медикам довіряють. Меншою мірою, молодих красунь у білих халатах раз за разом одаровували посмішками.

Їхня акція, насамперед, носить профілактичний характер, зауважують організатори, тож на руки бердичівляни отримували, серед іншого, й чимало корисної літератури, як то «Харчування при цукровому діабеті», «7 кроків до здорового серця», «Гігієна ротової порожнини», «Як контролювати гіпотиреоз» тощо. Інформований – значить озброєний, нагадують у медичному коледжі. І сподіваються на те, що містяни дослухаються порад, що можуть, зрештою, багатьом врятувати життя.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0