Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Із глюкометрами, вагами, приборами для вимірювання тиску та буклетами вийшли у народ студенти Бердичівського медколеджу

Time Додано: п'ятниця, 06 квіт. 2018, 16:13 ( 6 міс. назад )

Хто обирає найкраще – той його й отримує. У цьому переконані викладачі та студенти Бердичівського медичного коледжу, у цьому переконували вони містян, вийшовши до центру Бердичева в озброєнні глюкометрів, приборів для вимірювання артеріального тиску, ваг, просвітницьких буклетів. 7 квітня у всьому світі відзначатимуть День здоров’я, і у медичному коледжі традиційно зустріли той різноманітними заходами як у стінах закладу, так і поза його межами. Вихід у народ виступив, свого роду, фіналом акції, що цьогоріч проходить на Житомирщині під гаслом «Здоров’я – для всіх!»

Із глюкометрами, вагами, приборами для вимірювання тиску та буклетами вийшли у народ студенти Бердичівського медколеджу Із глюкометрами, вагами, приборами для вимірювання тиску та буклетами вийшли у народ студенти Бердичівського медколеджу Із глюкометрами, вагами, приборами для вимірювання тиску та буклетами вийшли у народ студенти Бердичівського медколеджу Із глюкометрами, вагами, приборами для вимірювання тиску та буклетами вийшли у народ студенти Бердичівського медколеджу Із глюкометрами, вагами, приборами для вимірювання тиску та буклетами вийшли у народ студенти Бердичівського медколеджу

Без діла студентам сидіти не довелося: один за одним до них підсаджувалися бажаючі зміряти тиск, дізнатися, скільки цукру у крові, чи не пора скинути пару-трійку зайвих кілограмів. Окрім того, люди мали змогу поспілкуватися зі вже майже фахівцями з приводу принад здорового способу життя. Пункти обстеження залишали зі спеціальними папірцями, на яких були зафіксовані усі результати бліц-огляду. Що ж, бердичівляни, здається, здебільшого, медикам довіряють. Меншою мірою, молодих красунь у білих халатах раз за разом одаровували посмішками.

Їхня акція, насамперед, носить профілактичний характер, зауважують організатори, тож на руки бердичівляни отримували, серед іншого, й чимало корисної літератури, як то «Харчування при цукровому діабеті», «7 кроків до здорового серця», «Гігієна ротової порожнини», «Як контролювати гіпотиреоз» тощо. Інформований – значить озброєний, нагадують у медичному коледжі. І сподіваються на те, що містяни дослухаються порад, що можуть, зрештою, багатьом врятувати життя.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0