Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Із Днем ветерана вітали підопічних терцентру

Time Додано: четвер, 01 жовт. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

У міському територіальному центрі панує піднесена атмосфера — перший день жовтня приніс до установи свято ветерана. Свято тих, на чию долю випали нелегкі роки, коли треба було боротися за свободу Батьківщини, будувати її промисловість, закладати підвалини її майбутнього. Цього дня до мудрих і досвідчених людей приходять посадовці, аби від імені бердичівської громади сказати їм слова вдячності.

Із Днем ветерана вітали підопічних терцентру

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Я вас хочу привітати зі святом ветерана, побажати вам міцного здоров’я, щоб вас любили діти і внуки, щоб життя було наповнене радісними моментами”.

Підопічні зізнаються, що таких моментів у їхньому житті не було б, якби не колектив терцентру. Щодня соціальні робітники вирушають до підопічних, несучи їм коли продукти, коли ліки, але зажди — свої серця.

Антоніна Васильєва, підопічна терцентру: “Вона і на базар піде, і в хаті все зробить, і субсидію оформить, і ремонтників викликає, і води принесе. Дай Боже їй здоров’я і щастя та її родині”.

Подарувати ветеранам кілька хвилин щасливих посмішок та сонячного блиску в очах прийшли артисти міського палацу культури та вихованці центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова. Щирі виступи знаходили таку ж підтримку в залі.

Старенькі розповідають, що знаходять тут родинний затишок та відчувають непідробну людську увагу до себе. Можливості відкрити душу, поділитися радощами та негараздами ні за які гроші не купиш, кажуть ветерани.

Леонід Кожух, підопічний терцентру: “Зараз став самотнім, хочу подякувати меру за його турботу про ветеранів”.

Любов Кривенко, підопічна терцентру: “Дуже приємно, що нас підтримують морально і матеріально, щоб ми якнайдовше жили”.

Хоч матеріальне у житті не головне, але без нього все ж не можна, кажуть в установі. Тому своїх підопічних соціальні працівники за допомогою влади забезпечують не лише великою кількістю тепла та чуйності.

Тамара Каверіна, директор територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів: “В ці дні кожен із вас отримує продуктові набори, лежачим хворим соціальний робітник приносить благодійний святковий обід, фінансування якого проходить з міського бюджету”.

Після концерту душі ветеранів зігріває чай та живе спілкування. Живе настільки, що винуватці свята ніби прокинулись після всіх почутих слів і зрозуміли, що їхні поважні літа – то тільки ззовні.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0