Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Із Днем ветерана вітали підопічних терцентру

Time Додано: четвер, 01 жовт. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

У міському територіальному центрі панує піднесена атмосфера — перший день жовтня приніс до установи свято ветерана. Свято тих, на чию долю випали нелегкі роки, коли треба було боротися за свободу Батьківщини, будувати її промисловість, закладати підвалини її майбутнього. Цього дня до мудрих і досвідчених людей приходять посадовці, аби від імені бердичівської громади сказати їм слова вдячності.

Із Днем ветерана вітали підопічних терцентру

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Я вас хочу привітати зі святом ветерана, побажати вам міцного здоров’я, щоб вас любили діти і внуки, щоб життя було наповнене радісними моментами”.

Підопічні зізнаються, що таких моментів у їхньому житті не було б, якби не колектив терцентру. Щодня соціальні робітники вирушають до підопічних, несучи їм коли продукти, коли ліки, але зажди — свої серця.

Антоніна Васильєва, підопічна терцентру: “Вона і на базар піде, і в хаті все зробить, і субсидію оформить, і ремонтників викликає, і води принесе. Дай Боже їй здоров’я і щастя та її родині”.

Подарувати ветеранам кілька хвилин щасливих посмішок та сонячного блиску в очах прийшли артисти міського палацу культури та вихованці центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова. Щирі виступи знаходили таку ж підтримку в залі.

Старенькі розповідають, що знаходять тут родинний затишок та відчувають непідробну людську увагу до себе. Можливості відкрити душу, поділитися радощами та негараздами ні за які гроші не купиш, кажуть ветерани.

Леонід Кожух, підопічний терцентру: “Зараз став самотнім, хочу подякувати меру за його турботу про ветеранів”.

Любов Кривенко, підопічна терцентру: “Дуже приємно, що нас підтримують морально і матеріально, щоб ми якнайдовше жили”.

Хоч матеріальне у житті не головне, але без нього все ж не можна, кажуть в установі. Тому своїх підопічних соціальні працівники за допомогою влади забезпечують не лише великою кількістю тепла та чуйності.

Тамара Каверіна, директор територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів: “В ці дні кожен із вас отримує продуктові набори, лежачим хворим соціальний робітник приносить благодійний святковий обід, фінансування якого проходить з міського бюджету”.

Після концерту душі ветеранів зігріває чай та живе спілкування. Живе настільки, що винуватці свята ніби прокинулись після всіх почутих слів і зрозуміли, що їхні поважні літа – то тільки ззовні.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0